25 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Nashville vs Ameryka: Podsumowanie, gole i najważniejsze momenty meczu Pucharu Ligi

Wynik końcowy: Nashville (4) 3-3 (2) USA | Puchar Ligi 2022

przyjaciele jasna marka Bardzo dziękuję za oglądanie każdej minuty Z meczu Pucharu Ligi 2022, Tam, gdzie amerykańskie orły padły po karach przeciwko Nashville.

Rzuty karne | Nashville 4-2 Stany Zjednoczone | Nashville Gowal! Brian Anunga dorzuca piłkę i daje swojej drużynie zwycięstwo.

Rzuty karne | Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | Dobra Ameryka! Orły żyją z dobrą egzekucją – Miguel Laine.

Rzuty karne | Nashville 3-1 Ameryka | Nashville Gowal! Luke Haakinson ustawia piłkę pod kątem i zwiększa przewagę Amerykanów.

Rzuty karne | Nashville 2-1 Ameryka | Roman Martinez rzuca piłkę po mocnym strzale nad górą.

Rzuty karne | Nashville 2-1 Ameryka | Gool w Nashville! Maher oszukuje Tapię i ponownie stawia swój zespół na czele.

Rzuty karne | Nashville 1-1 Ameryka | GOOOOOL AMERYKI! Federico Villas Jedenastostopniowe krawaty.

Rzuty karne | Nashville 1-0 Ameryka | Gool w Nashville! Ethan Zubek strzela pierwszego seta.

Rzuty karne | Nashville 0-0 Ameryka | Pokonaj proteo! Alvaro Fidalgo dorzuca piłkę, ale bramkarz wskakuje w to samo miejsce i wszystko jest w porządku.

Rzuty karne | Nashville 0-0 Ameryka | Pokonaj proteo! Fernando Tapia zatrzymał strzał Lille.

90 + 6′ | Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | Mecz się kończy i udajemy się na rzuty karne w Geodes Park w Tennessee.

90 + 5′ | Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | GOOOOOL AMERYKI! Roman Martinez jest czujny i wykorzystuje odbicie bramkarza do wyrównania meczu. Świetny mecz finałowy i zremisowała go Ameryka.

90 + 3′ | Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | Orły nie poddają się w ataku, mimo że są z jednym graczem mniej i idą ze wszystkim na remis w Tennessee.

90′ | Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | Dodano sześć minut.

88 '| Nashville 3-2 Stany Zjednoczone | Gool w Nashville! Po rzucie rożnym piłka ginie w małym obszarze, a Maher ostrożnie pcha ją, aby ponownie dać swojej drużynie przewagę.

READ  Bramki i podsumowanie Manchesteru United 1-1 Rayo Vallecano w meczu towarzyskim | 31.07.2022

82′ | Nashville 2-2 Ameryka | Kontratak Ameryki, który omal nie zakończył się bramką. Fidalgo ugryzł piłkę, Zendejas prawie uderzył się w głowę, a Nashville zostaje uratowany.

77 '| Nashville 2-2 Ameryka | Obie drużyny miały szanse na zdobycie gola w tej ostatniej fazie meczu.

70′ | Nashville 2-2 Ameryka | Dotarliśmy do ostatnich 20 minut meczu Pucharu Ligi, a Orły mają już na boisku kilku kluczowych zawodników.

62 '| Nashville 2-2 Ameryka | Ameryka się zmienia. Na boisko wychodzą Jonathan Rodriguez, Emilio Lara, Richard Sanchez i Alejandro Zendegas.

58 '| Nashville 2-2 Ameryka | Orły reagują i dają dobre minuty. Dośrodkował z prawej strony, a Villa rzucił piłkę do Briana Rodrigueza i został zablokowany przez jednego z obrońców.

50′ | Nashville 2-2 Ameryka | GOOOOOL AMERYKI! Miguel Laine oddaje potężny strzał prawą nogą i zahacza mecz, obrońca z Ameryki ustawia piłkę pod kątem, aby strzelić wspaniałego gola.

46′ | Nashville 2-1 Ameryka | Roger Martinez otwiera przestrzeń, a kiedy jest z przodu, posyła piłkę nad górę. Orły wyskakują na pole z większą siłą.

46′ | Nashville 2-1 Ameryka | Wznowienie postępowania w Stanach Zjednoczonych, Ameryka przegrywa.

Nashville kontra AM

Taka jest atmosfera w Geodis Park w Tennessee

45 + 2′ | Nashville 2-1 Ameryka | Caesar Arturo Ramos gwiżdże na koniec pierwszej połowy w Tennessee, wchodzimy w pierwszą połowę z przewagą Amerykanów.

43 '| Nashville 2-1 Ameryka | Miguel Lane spóźnił się na sztukę i został ostrzeżony.

40′ | Nashville 2-1 Ameryka | Scar Jimnez ponownie nosi swoją szatę bohatera, amerykański bramkarz do bramki śpiewanej przez Ak Loba. Ameryka zostaje uratowana po stracie piłki przez Miguela Lin.

37 '| Nashville 2-1 Ameryka | Dobra Ameryka! Jonathan dos Santos zostawia Gren Dam w spokoju dzięki doskonałemu podaniu i przybliża Meksykanów do tablicy wyników. Dam uderza go z pierwszą intencją i zdobywa niesamowitą bramkę.

READ  Mecze dnia: Quaitaro kontra Ameryka, Liga MX Advanced Match Streaming na żywo: wynik i gole rundy 16

30′ | Nashville 2-0 Stany Zjednoczone | Azulcrimas ponownie zmierzy się z miejscowym bramkarzem i teraz Salvador Reyes nie może dobrze zakończyć meczu i podać piłkę bramkarzowi drużyny przeciwnej.

23 '| Nashville 2-0 Stany Zjednoczone | Amerykanie kontrolują grę, Ameryka przeżywa ciężkie czasy w Geodes Park w Tennessee.

17′ | Nashville 2-0 Stany Zjednoczone | Luke Haakenson jest pierwszym zawodnikiem, który zostanie ukarany w meczu, po lekkomyślnym ataku Briana Rodrígueza.

14 '| Nashville 2-0 Stany Zjednoczone | Nashville Gowal! Jacob Schaeffelburg blokuje klamrę po toksycznym dośrodkowaniu z lewej strony, gdzie Miguel Lin zmagał się z kilkoma problemami w defensywie. Amerykanie uderzyli już podwójnie.

11 '| Nashville 1-0 Ameryka | Ameryka reaguje dobrze i już zapukała do krajowych drzwi. Federico Villas zostaje sam przed bramką i gdy obrona posyła piłkę z jednej strony.

05 '| Nashville 1-0 Ameryka | Nashville Gowal! Bauer zmierza do strefy, a drużyna USA już otwiera punktację. Zawodnik Nashville wchodzi sam i nikt nie może uniknąć główki.

02 '| Nashville 0-0 Ameryka | Scar Jimenez uratował piłkę z bliskiej odległości, bramkarz Orłów wybił piłkę strzałem Till Bunbury w małym obszarze. Reakcje kotów przez meksykańskiego bramkarza.

01 '| Nashville 0-0 Ameryka | Gwizdek zagwizdał początek meczu Pucharu Ligi, a piłka toczy się już na boisku Geodes Park w Tennessee.

Wszystko gotowe w USA!

Orły już zaczęły rozgrzewać się na trawie w GEODIS Park w Tennessee

W ten sposób Ameryka wskakuje dziś w pole

Oto jedenaście wybranych dla drużyny USA

Cincinnati wciąż przegrywa z Chivas

Chociaż pojedynek między Cincinnati i Chivas opóźniony przez burzę elektryczną, Pojedynek Orłów odbędzie się w Nashville o ustalonej godzinie i rozpocznie się o 20:00.

W ten sposób drużyna z USA zostanie przeniesiona na boisko

Nieobecności Ameryki dziś wieczorem

Na tym spotkaniu sępy nie będą miały przedmiotów takich jak Guillermo Ochoa, Sebastian Ceres, Luis Fuentes, Nestor Araujo, Diego Valdes czy Henry Martin.

READ  Amanda Nunes pokonała Meksykankę Irene Aldana i ogłosiła zakończenie kariery zawodowej (wideo) - Fox Sports

Jakie drużyny uczestniczą w Pucharze Ligi 2022?

Nashville kontra Ameryka jest częścią gry na triceps, która również będzie zawierać: FC Cincinnati vs Chivas (21 września) i Real Salt Lake vs Atlas (22 września).

Tak Ameryka przybyła na stadion na dzisiejszy pojedynek

Jak obie drużyny dochodzą do pojedynku?

Obie drużyny przyjeżdżają z dobrą passą. Meksykański klub nie przegrał 11 meczów (12 meczów z uwzględnieniem meczu towarzyskiego z LAFC), z 10 zwycięstwami i tylko jednym remisem. Drużyna USA ma sześć bramek bez utraty, z czterema zwycięstwami i dwoma remisami.

Witamy co minutę!

przyjaciele jasna marka Witamy z minuty na minutę Mecz Pucharu Ligi, w którym American Eagles zmierzą się z Nashville w Geodes Park w Tennessee. Reprezentacja Meksyku będzie kilka razy nieobecna z powodu graczy w reprezentacji Meksyku.