28 marca, 2024

Dzisiejsze mecze: Meksyk vs Kolumbia: podsumowanie wideo, gole i końcowy wynik meczu towarzyskiego w historii FIFA

Wynik końcowy Meksyk 2-3 Kolumbia | Mecze towarzyskie – Historia FIFA

w ten sposób, Meksyk miał gorzki smak przed ostatnimi przygotowaniami do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Przed debiutem rozegra dwa mecze, z Iranem i Szwecją. Dziękujemy za przyłączenie się do nas.

koniec | Mix 2-3 Fajne | koniec gryKolumbia odniosła zwycięstwo po powrocie ze świetną drugą połową, po świetnej pierwszej połowie dla reprezentacji Meksyku.

90 + 1 minimum | Mix 2-3 Fajne | Blisko strzału Alexis VegiWygląda na to, że był to ostatni mecz reprezentacji Meksyku.

90 minut | Mix 2-3 Fajne | Trzy minuty zostaną dodane. Ludzie wspierają i marzą o losowaniu.

Minimum 86 | Mix 2-3 Fajne | Czas mija, a Meksykanie nie reagują. Niedługo nadejdzie porażka.

Minimum 81 | Mix 2-3 Fajne | Impreza została przerwana, a na stadionie Levi’s rozległ się antygejowski wrzask. Gracze są wzywani na środek boiska, a lokalny głos mówi fanom, aby przestali to robić.

Minimum 79 | Mix 2-3 Fajne | Lainez i Luis Chvez razem po lewejten ostatni próbuje strzału za włosy Ospiny, która w drugiej połowie była spokojna.

M

Minimum 77 | Mix 2-3 Fajne | Gutierrez i Antona opuszczają swoje miejsca dla Diego Lineza i Urbelína Pinedamężczyźni postawili Tatę Martino, aby spróbować przekonać zespół do odpowiedzi.

M

71 minut | Mix 2-3 Fajne | Ostrzeżenie o przetrwaniustrzelił trzeciego gola dla Kolumbii na żółto po faulu na Aurel Antona.

M

Min. 67 | Mix 2-3 Fajne | Gol Kolumbii! Wspaniałym golem Kolumbii jest ten, który objął prowadzenie. Wilmar Barrios włącza go od razu po wyjęciu z pudełka i pozostawia Ochoa bez szans. Kolumbia objęła prowadzenie po przegranej 2:0.

Min 63 | Wymieszać 2-2 dwukropek | Błąd na Sanchez To może być dobra okazja dla Meksyku na średnim dystansie.

M

60 minut | Wymieszać 2-2 dwukropek | Giełda w Meksyku. Uratowani Henry Martin, Kevin Alvarez i Carlos Rodriguez odchodzą, a wchodzą Luis Chavez, Eric Sanchez, Santiago Jimenez i Cesar Montes.

M

Min 57 | Wymieszać 2-2 dwukropek | Ostrzeżenie od Jorge Carascal Popełnić poważny błąd na Ericu Gutierrezie.

Minimum 55 | Wymieszać 2-2 dwukropek | Meksyk nadal się nie obudzi w drugiej połowie, Kolumbijczycy wydają się pełni pewności siebie po remisie. Zobaczymy ruchy, które Tata Martino postanowił wykonać, aby spróbować odzyskać kontrolę nad grą,

READ  Dave Roberts: Dodgers i Ohtani spotkali się na stadionie Dodgers
M

Minimum 52 | Wymieszać 2-2 dwukropek | SINISTERRA ZNOWU! Mocny start dla Kolumbii, która w kilka minut zdołała wyrównać. Ponownie weszła niedawno, Sinestra zdobyła 2-2.

M

Minimum 48 | Mix 2-1 Kolonia | Gol Kolumbii! Przybycie rzutu rożnego dla Kolumbii i pierwszego dla Kolumbijczyków. Luis Sinisterra, który właśnie wszedł i zdyskontował plantatorów kawy, obudził się

Minimum 46 | MEX 2-0 KOL | Reprezentacja Meksyku pozostała przy tym samym stole Od którego zaczynam, Columbia zdecydowała się na trzy ruchy, wchodzą: Luis Sinistra, Rafael Bor i Jorge Carrascal, Wyjazd: Falcao, James Rodriguez i Stephen Alzat

M

drugi raz | MEX 2-0 KOL | Część uzupełniająca w toku Na Levi’s Stadium zobaczymy, czy Meksyk nadąży za tempem ustalonym w pierwszej połowie.

Historyczna noc dla Memo Ochoa

Chociaż nie jest szeroko stosowany, Guillermo Ochoa przeżywa historyczną noc w meczu z Kolumbią. Mimo pozostawił po sobie ślad innej legendy meksykańskiego bramkarza, takiej jak Jorge Campos, W MARCA Claro opowiemy o tym nowym osiągnięciu dla Ochoa.

Okrzyk wojenny się powiódł

Tak krzyczeli Meksykanie przed wyjściem na boiskoNa razie przemówienie wydaje się działać.

pierwszy raz | MEX 2-0 KOL | Minęło pierwsze 45 minut. Dobry mecz z Meksyku, jeden z najlepszych występów zespołu Tata Martino w ostatnich występach. Do drugiej połowy weszli z przewagą 2:0 dzięki bramkom Alexisa Vegi i Gerardo Arteagi.

Minimum 45 + 2 | MEX 2-0 KOL | Faul Andersa Guardado, żółta kartka wybaczona. Kolumbia ma duże szanse na zapłatę bezpośrednio. Chcą zaskoczyć, ale James dotyka Luisa Daza, który wystrzeliwuje piłkę zatrzymaną przez meksykańską obronę.

Minimum 42 | MEX 2-0 KOL | Henry Martin walczy z piłką na linii bramkowej i udaje mu się ją uratować przed dotknięciem Alexis Vega, którego nie mogłem zidentyfikować po sile i piłce w ręku Ospiny.

M

40 minut | MEX 2-0 KOL | Żółta kartka dla Hectora Moreno który starał się zablokować zezwolenie Ospiny.

39 minuta | MEX 2-0 KOL | blisko Kolumbii! Carlos Cuesta głową skierował rzut rożny i, na szczęście dla Meksyku, trafił z boku. Najniebezpieczniejsza okazja dla Kolumbijczyków.

Alexis Vega chce związać swoje miejsce

Zawodnik Chivas odegrał kluczową rolę w pierwszej połowie, Perfekcyjnie wykonała rzut karny, a potem świetny trik w bramce Artegi.

READ  Terminy meczów reprezentacji Meksyku w Lidze Narodów
IMAGO 7

IMAGO 7

34 min | MEX 2-0 KOL | Kolumbia nie odpowiedziała, Meksykańska obrona zdominowała Luisa Daza Czego nie była w stanie zważyć na przyjęciu. To była dobra noc dla Guillermo Ochoa.

M

Minimum 28 | MEX 2-0 KOL | Drugi dla Meksyku! Gerardo Artega jest odpowiedzialny za ukoronowanie wspaniałej sztuki Od zespołu meksykańskiego seria dotknięć, świetny trik Alexisa Vegi i Arteagi w okolicy, świetna definicja i 2:0 dla Meksyku.

Minimum 26 | Mix 1-0 Fajne | Meksyk skarży się na błąd Ariela Antona Który z wielkim wyróżnieniem zmierzał do bramkarza Ospiny.

20 minut | Mix 1-0 Fajne | Minęło pierwsze 20 minut Na bramkę obronioną przez Guillermo Ochoa próbował ją zbić strzał głową Luisa Daza. Po szaleńczym starcie do Meksyku Kolumbijczycy zaczęli rozstrzygać sprawę.

17 minut | Mix 1-0 Fajne | Nstor Araujo powraca, ale jeśli nie może kontynuować gry, rozgrzewa Csar Montes. Dadzą amerykańskiemu graczowi kilka minut na sprawdzenie, czy może kontynuować.

Minimum 14 | Mix 1-0 Fajne | Niebezpieczny przyjazd z Kolumbiizastrzelony przez Louisa Daze, Nestor Araujo został ranny, gdy próbował zakryć kulę Kolumbijczyka.

10 minut | Mix 1-0 Fajne | Meksyk ponownie naciska, Strzał z dużej odległości: Aurel Antona Co mija się z celem Ospiny. Meksykańska drużyna była lepsza w tych pierwszych minutach.

M

Min 5 | Mix 1-0 Fajne | Meksyk gol! Alexis Vega nie zawodzi, Gracz Chivas szarżuje mocno, aby otworzyć punktację. Meksyk budzi się na tablicy wyników bardzo wcześnie.

Minimum 4 | MEX 0-0 KOL | Kara! …. Pierwsza szansa Meksyku pojawia się szybko, po faulu na Aurel Antona w okolicy. Sędzia nie waha się ustalić maksymalnej kary.

M

MEX VS COL | Pojedynek rozpoczyna się w Santa Clara w Kalifornii. Meksyk odniesie przekonujące zwycięstwo nad Kolumbią.

Idealne ustawienie

Tak wygląda stadion Levi’s, gdy Meksyk i Kolumbia ścierają się w tym towarzyskim pojedynku w dniu FIFA kilka minut później:

Umieść tweeta

Umieść tweetaUmieść tweeta

20:55 | Za chwilę rozpocznie się spotkanie

Drużyny wychodzą na boisko na imprezę przedmeczową, Wszystko na stadionie Levi na mecz Meksyk-Kolumbia. Brzmią hymny narodowe obu krajów.

20:50 | Meksyk w Santa Clara

Z Kolumbią reprezentacja Meksyku rozegra swój piąty mecz na stadionie, na którym znajduje się drużyna San Francisco 49ers, W MARCA Claro opowiadamy mecze rozegrane przez Meksyk w tym scenariuszu.

20:40 | Kapitan jest gotowy

Anders Guardado będzie dziś wieczorem na starcie. Weteran i kapitan reprezentacji Meksyku znajdzie się na końcowej liście dla Kataru, Nawet jego zdjęcie można zobaczyć na ulicach Doha W ramach promocji Pucharu Świata.

Andrzej

Andrzej Sevid | IMAGO 7

20:30 | Kolumbia z Falcao, Jamesem i Cuadrado

Kolumbijczycy są gotowi do startu, To są ludzie, którymi od początku dowodził trener Nstor Lorenzo.

M

20:25 |To początek jedenastu, które Tata Martino Postanowił zmierzyć się z Kolumbią w ostatnim meczu dla Meksyku przed wyjazdem na przygotowania do Kataru.

20:20 | Charlie Rodriguez zastępuje Edsona Alvareza

Wreszcie zadebiutuje Carlos Rodriguez, a Cruz Azul zastąpi Edsona Alvareza w pomocy w tym meczu z Kolumbią.

20:15 | Wybór jest już na Levi’s Stadium

To był przyjazd meksykańskiej drużyny na stadion Levi, etap, przez który nie przeszli od 2019 roku.

20:10 | Jedenaście zmian w Meksyku

Zespół Gerardo Martino wykona kilka ruchów w początkowym składzie. Ranni zostali zmuszeni do odejścia przez Jimeneza, Hectora Herrerę, Jorge Sancheza, Luisa Romo i Rogelio Funesa Moreya. po drugie, Od samego początku zobaczymy takich facetów jak Alexis Vega i Gerardo Arteaga, którzy przyjrzą się jedenastu, które przedstawi Tata Martino.

20:05 | Po 10 latach znowu Kolumbia

Świetna atmosfera do tego, który będzie drugim meczem szermierzy w tej historii FIFA o reprezentację Meksyku i zmierzeniem się z drużyną, która ma z nim historię, jednak minęła dekada, zanim ponownie zmierzył się z nim. Wybrana jest Kolumbia aby Meksyk rozegrał swój ostatni mecz na kontynencie. Tutaj opowiemy Wam historię pojedynków Meksykanów i Kolumbijczyków.

Witamy z minuty na minutę jasna marka. Piłkarska noc, wizja noc w pracy Reprezentacja Meksyku pojawia się w Santa Clara w Kalifornii, by zmierzyć się z kolumbijską drużyną narodową To będzie ostatni mecz w historii FIFA. Ważny pojedynek dla wielu graczy, którzy mogą mieć ostatnią szansę na zajęcie miejsca w końcowej liście Gerardo Martino. Zapraszamy do przyłączenia się do nas w tej historii, ponieważ przedstawimy Ci wszystkie szczegóły tego Starcie Meksykanów i Kolumbijczyków.