21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzisiejsza pogoda: Arlene, pierwsza tropikalna burza sezonu tworzy się na Oceanie Atlantyckim, czy wpłynie to na Meksyk?

Dzisiejsza pogoda: Arlene, pierwsza tropikalna burza sezonu tworzy się na Oceanie Atlantyckim, czy wpłynie to na Meksyk?

Sezon huraganów rozpoczął się wczoraj na Atlantyku, a prognozy wskazują, że liczba huraganów może mieścić się w przedziale średniej; Tak mówią o Arlene.

Narodowa Służba Pogodowa (SMN) poprzez swoje sieci społecznościowe Depresja tropikalna 2 nasiliła się w piątek po południu W ten sposób powstała pierwsza burza tropikalna sezonu huraganów 2023 na Oceanie Atlantyckim, która nosi tę nazwę „Arlena”.

W swoim raporcie o godzinie 12:00 NSA wskazała, że ​​„Arlene” Znajduje się 570 kilometrów (km) na północ od Cabo Catoche, Quintana Roo. Maksymalna prędkość wiatru to 65 km/h, a w porywach 85 km/h. Stanowi exodus na południe, ale na razie nie stanowi zagrożenia dla Meksyku.

Sezon huraganów rozpoczął się wczoraj na Oceanie Atlantyckim, a prognozy wskazują, że liczba Tornada Może mieścić się w granicach średniej i nie wiadomo, jak wpływa występowanie zjawiska klimatycznego „chłopiec”.

Według Anthony’ego Rainesa, meteorologa z National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA), po pięciu latach nieobecności, El Niño będzie się rozwijać na Oceanie Spokojnym i może trwać „całkiem wyraźnie” przez resztę roku. jego angielski akronim) Stanów Zjednoczonych. , na którym opiera się amerykańskie Narodowe Centrum Huraganów.

Z informacji z EFE

Przeczytaj także: Nie wyłączaj wentylatora! W ten weekend spodziewają się nawet 37°C

Do

READ  Burza słoneczna na Marsie zarejestrowana przez NASA, a zdjęcia są szokujące