21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzisiaj Atlas kontra Pumas na żywo w TUDN i TV Azteca: Jaki kanał nadaje dziś półfinały i jak oglądać je w Liguilla 2021 | NCZD Meksyk MX wideo | Razem Sport

przeciwko. UNAM NA ŻYWO | online | Zmierzą się ze sobą bezpośrednio w drugim etapie półfinałów W najbliższą niedzielę, 5 grudnia od 20:00 (czasu peruwiańskiego) na stadionie Jalisco.

patrz | Kuguary kontra Atlas Live: o której godzinie i który kanał nadaje półfinały Ligi MX

The Reds and Blacks pokonali drużynę ligi 0-1 w zeszły czwartek w pierwszym meczu półfinałowym Opening Championship 2021, a teraz, mając wszystko na swoim dworze, spróbują podpisać przepustkę do rzędu tytułów.

Gol Argentyńczyka Julio Vercha po podaniu Kolumbijczyka Juliana Quinonesa przybliżył Zorrosów o krok do zakwalifikowania się po raz pierwszy do głównego finału krajowych mistrzostw od czasu letniego turnieju 1999, kiedy przegrali w turnieju. Wycieczka z Tolucą.

O której godzinie Atlas vs. Pumas UNAM na Liguilla Liga MX Apertura 2021?

Meksyk: 19:00

Peru – 20:00

Kolumbia – 20:00

Ekwador – 20:00

Wenezuela – 21:00

Boliwia – 21:00

Argentyna: 22:00

Chile – 22:00

Paragwaj – 22:00

Urugwaj – 22:00

Brazylia – 22:00

Hiszpania – 2:00 rano (6 grudnia)

Jak wyświetlić Atlas vs. Pumas UNAM na Liguilla Liga MX Apertura 2021?

TUDN i TV Azteca umożliwiają oglądanie meczu Liguilla Liga MX Apertura 2021, który zaprezentuje Atlas bez nadmiernego zaufania do funkcji. „Pokazali, że kiedy przegrali, zmartwychwstali” – powiedział DT Diego Coca.

Ze swojej strony Pumas wyjdzie, aby znaleźć dwa cele, których potrzebuje, aby dotrzeć do finału najlepiej, jak potrafi. Z tego powodu trener Andres Lelini darzy absolutnym zaufaniem ekwadorskiego Washingtona Coruso i Argentyńczyka Juana Ignacio Denino.

„Puma pokazał, że w obliczu przeciwności ma charakter, z którego może się podnieść. To ostatni krok, jaki musimy zagrać w finale i musimy go podjąć” – powiedział argentyński strateg o perspektywach Auriazules, które wyeliminowały Toluca i Ameryka.

READ  Co powiedział swoim piłkarzom Juan Carlos Osorio po 7-0 meczu z Chile?

Atlas kontra UNAM Pumas: w kolejce

Atlas: Vargas, Barbosa, Santamaria, Nervo, Angolo, Reyes, Torres, Rocha, Marques, Verch i Quinones

Pumas UNAM: Talavera, Mozo, Freire, Ortiz, Velarde, Lira, Leo López, Saucedo, lvarez, Corozo, Dinenno.

Gdzie Atlas vs. Pumas UNAM na Liguilla Liga MX Apertura 2021?

Polecany film

Gol Julio Cesara Vercha w meczu Atlasa 1-0.  Kuguary (TUDN)
Gol Julio Cesara Vercha w meczu Atlasa 1-0. Kuguary (TUDN)

Więcej w DT…