2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziś Polska wybiera swojego reprezentanta na Eurowizję Junior w finale konkursu Sansa na Sukces-Eurowizja Junior 2022.

Różni uczestniczący przedstawiciele rozpoczęli już proces wyszukiwania swoich reprezentantów na edycję Junior Eurovision 2022, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 grudnia w Erewaniu.

Telewizja Polska (TVP) wyemituje swój finał w niedzielę 25 września „Sansa Na Sukces-Eurowizja Junior 2022”W procesie selekcji reprezentantka Polski po raz czwarty z rzędu wyłoni się w najpopularniejszym konkursie dziecięcym w Europie.

Więc «Sansa Na Sukces-Eurowizja Junior 2022» Od zwycięstwa Victorii Gabor w 2019 roku, po dziewiąte miejsce Aliji Dragos w 2020 roku czy srebrny medal Sarah James, powtarza formułę, która w ostatnich trzech latach przyniosła polskiej reprezentacji wiele dobrych wyników. W zeszłym roku w Paryżu.

Czterech finalistów

Po trzech tygodniach rywalizacji suma Cztery Wnioskodawcy udało się dostać do finału za Reprezentuj Polskę na Eurowizji Junior 2022.

W ten sposób Ostateczna lista Finalistami tej edycji są:

 1. Natalia Smore
 2. Laura Backiewicz
 3. Aleksander Malak
 4. Ida Warskog

Natalia Smore Tak Laura Pasywitch Byli finalistami pierwszej rundy kwalifikacyjnej, poświęconej najlepszym współczesnym przebojom najnowszej sceny muzycznej. Jury gali, w skład którego weszli Cleo, Sarah James i Marek Ciroki, decydował o tym, kto przeszedł do finału. Pierwszy raz w historii formatu z dwoma zwycięzcami na tej samej wystawie.

Z drugiej strony, Aleksander Malak Aby uhonorować historyczne nominacje Polski do Eurowizji Juniorów, udało mu się pokonać pozostałych uczestników drugiej rundy kwalifikacyjnej, stając się pierwszym męskim finalistą edycji, dzięki wsparciu Vicky Gabor i członków Llanberry. Jury.

Ida Warskog Ostatni bilet na finał dostał w ostatnią niedzielę na wystawie poświęconej największym przebojom Konkursu Piosenki Eurowizji. Alla Trax, Michał Wiśniewski i Ida Novakowska oraz Marek Cirocki zadecydowali o wyborze czwartego finalisty edycji.

Dynamika projektowania

Formularz „Sansa bez sukcesu” W swojej historii stał się jednym z najdłużej emitowanych programów w polskiej telewizji. Od czasu pierwszego programu telewizyjnego w 1993 roku, konkurs stał się jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w TVP.

READ  Shell mówi, że Polska może zrzucić rosyjski gaz do października

Od 2019 roku wiąże się z wyborem przedstawiciela Polski na Festiwalu Dzieci. Jednak w 2020 roku był to również tryb z wyboru Alicja Szemplińska Reprezentuję Polskę na Eurowizji w Rotterdamie, której edycja została odwołana z powodu kryzysu zdrowotnego Covid-19.

ma formę Cztery występy telewizyjne: trzy półfinały i jeden wielki finał. W pierwszej trójce łącznie siedmiu chłopców i dziewcząt próbuje bronić różnych utworów wybranych losowo z wcześniejszym tematem ustalonym przez organizację konkursu. Po wykonaniu, panel jurorów złożony z celebrytów z krajowej sceny muzycznej będzie odpowiedzialny za decyzję, kto z nich zostanie finalistą.

Uczestnicy poszczególnych kwalifikacji byli rygorystycznie wybierani poprzez serię przesłuchań, które odbyły się 14 i 15 maja w siedzibie TVP w Warszawie.

Wielki finał

W finale opublikowano relacja na żywoWszyscy czterej finaliści odbędą się Dwie rundy. W Po pierwsze Wśród nich każdy z kandydatów do finału zaśpiewa opanowaną przez siebie piosenkę. Oto piosenki, które ponownie słyszymy:

 1. Natalia Smaz – „łatwe dla mnie” (Adele)
 2. Laura Bagiewicz – „biegać” (republika)
 3. Aleksander Malak- „Kopuła Moja” (Młodzieżowa Eurowizja 2017, Polska)
 4. Ida Warscog – „Jeśli przepraszam” (Eurowizja 2016, Szwecja)

W druga runda, Po zakończeniu okresu występu dwójka finalistów z największą liczbą głosów powróci na scenę razem Niewydany utwór. Kto jest kandydatem z największą liczbą głosów? Reprezentuj Polskę na Eurowizji Junior 2022.

Dodatkowo, w przeciwieństwie do półfinałów, w tej gali finałowej publiczność będzie miała m.in Podstawowy zapas. Widzowie mogą głosować na swojego faworyta w obu rundach Zadzwoń i/lub SMS. Ostateczna decyzja należy do teległosów i 50% jury, w przypadku remisu wyłaniany jest zwycięzca.

Z drugiej strony, według polskich mediów, MikrofonłAj TribulekAutor nominacji takich jak „Universo” Blasa Canto, „Przyjaciel przyjaciela” jeziora Malawi czy „Rzeka” Ochmana, Patryk Cumor, Pan młodyReprezentant Polski na Eurowizji 2018 lub Lanberry, Za kompozycją piosenek może stać współautor zwycięzców Junior Eurowizji „Kim chcę być” i „Superhero”.

READ  Projekt ustawy w Polsce o zalegalizowaniu pobytu ukraińskich uchodźców

Juror i prezenter

Wiktoria Gabor, Zwycięzca edycji 2019, Marek ChirokiDawna kotwica formatu i Rafeł BrazowskiBędzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 słuchacze Aby jednak ocenić wyniki finalistów Nie mogą wpływać na ostateczny wynik.

Wiktoria Gabor Reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2019 z „Superbohaterem”. Jego nominacja została podniesiona przez mikrofon lustrzany i była pierwszym zwycięstwem kraju w konkursie dziecięcym dwa razy z rzędu. Był także finalistą II edycji Dzieci wokalne I zwycięzca Szanza na sukcesZostał wybrany do reprezentowania Polski w Kliwisie.

Rafeł Brazowski Polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która reprezentowała Polskę w Rotterdamie w 2021 roku piosenką „The Ride”. Jego plan przekonania publiczności nie powiódł się, kończąc w drugim półfinale na 14 miejscu z 17. Ponadto był współgospodarzem Junior Eurovision 2020 i był prezenterem rozrywki.

Oba są połączone Marka Sirockiego, Dziennikarz, nadawca, piosenkarz i dyrektor artystyczny „Sansa Na Sukces-Eurovija Junior” Ostatni rok.

Z drugiej strony, podobnie jak w poprzednich tygodniach, Oleg SikoraZnany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny przejmuje odpowiedzialność za prowadzenie finału po swoich doświadczeniach w Konkursie Piosenki Eurowizji Juniorów. Kompozytor Komentator festiwalu w Clewis z Idą Novakowską i Roxaną Vigil edycji 2019 oraz w 2021 w TVP.

Trzymaj się ich imion! Natalia Smore, Laura Pasywitch, Aleksander Malak I Ida Warskog Są kandydatami do usunięcia Sarah James na Eurowizji Junior w grudniu przyszłego roku. Zaczynać od 15:15 CET można śledzić w TVP2 Wielki finał z „Sansa Na Sukces – Eurowizja Junior 2022”Dostęp przez nasz system wieloekranowy live.esc-plus.com. Nie przegap!

Polska na Eurowizji Junior

Pierwszy udział Polski w Eurowizji Junior sięga 2003 roku, kiedy była jednym z krajów debiutujących na festiwalu. Jednak pomimo godnego pozazdroszczenia niedawnego rekordu, Katarzyna Żurawik Nie udało im się przejść ostatniego etapu z piosenką „Cos mnie nosi”.

READ  Rosja powinna formalnie przeprosić Polskę za atak na ambasadora

Po ponad dziesięcioletniej nieobecności spowodowanej słabymi wynikami, reprezentanci Polski powrócili na festiwal w 2016 roku i od tego czasu Polska cieszy się złotym wiekiem z dwoma kolejnymi zwycięstwami na Eurowizji Juniorów: w 2018 roku Roxana Weigel „Kim chcę być”, a w przyszłym roku z Vicky Gabor i „Superbohater” jako gospodarze. W ubiegłym roku Polskę reprezentował w Paryżu „Somebody”. Sarah JamesByła zaledwie kilka punktów za wspaniałą Maleną Fox, która była na skraju trzeciego zwycięstwa.

Czy odniosą trzecie zwycięstwo w tym roku?

Festiwal Eurowizji Juniorów 2022

W najbliższą niedzielę, 11 grudnia, odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji Młodzieży 2022, dwudziesta edycja konkursu dla dzieci, w którym europejscy artyści w wieku od 9 do 14 lat będą walczyć o mikrofon lustrzany. Karen Demirchian Complex w Erewaniu po raz drugi będzie główną sceną edycji.

Armeńska Telewizja Publiczna ARM TV Podobnie jak w 2011 roku, jedenaście lat później, ponownie będzie organizatorem festiwalu, po sukcesie Maleny Fox z „Qami Qami” w Paryżu, w którym pogrążył się w zbiorowej ekstazie.

Wraz z powrotem Wielkiej Brytanii swój udział w Junior Eurowizji 2022 potwierdziło już łącznie 17 krajów, w tym Hiszpania i Armenia. Jednak ze względu na 20 lat Kiedy Konkurs dla Dzieci świętuje 2022 rok, organizacja przewiduje dużą liczbę uczestników, starając się, aby ta dwudziesta edycja została zapamiętana jako jedna z najbardziej ekscytujących w swojej historii.

Na dzień dzisiejszy są to kraje uczestniczące, które już ujawniły Artysta i/lub piosenka:

 • Gruzja. Mariam Bigwa
 • Kazachstan. David Charlie
 • Macedonia Północna. Laura i Irina
 • Holandia.
 • Portugalia. Mikołaj Alves
 • Ukraina. Zlata Dyunka – «Nieślamna »