23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewięciu andaluzyjskich wioślarzy na Mistrzostwach Europy Juniorów w Polsce

Dziewięciu andaluzyjskich wioślarzy na Mistrzostwach Europy Juniorów w Polsce

Polskie miasto Kruszwika W ten weekend będzie ich dziewięć Jachty andaluzyjskie Okazyjnie Mistrzostwa Europy JuniorówHiszpańska drużyna jest rozdzielona pomiędzy cztery z pięciu zgłoszonych łodzi, a jej delegacja obejmuje trenera Mirsona Comatro (Królewskie Koło Rolników).

W kategorii mężczyzn sportowcy z Federacji Andaluzyjskiej tworzą bezsterową czwórkę kadry narodowej. Ramona Palomino, Rafaela Gomeza, Manuela Cobo i Pabla Velasco (Real Círculo de Labradores), w kontynentalnej rywalizacji zmierzy się z ośmioma rywalami.U samic hiszpański bez sternika jest jednocześnie andaluzyjski Niepokalanego Reusa (Klub Náutico Sevilla) i Sara Naboni (Club Tiempo Libre El Ejido), z sześcioma przeciwnikami w Polsce. Ze swojej strony będzie miał podwójne czaszki zarejestrowane w 13 krajach Estera Mocna (Club de Remo Linens), w czwórkach bez sternika, gdy w wyścigu bierze udział ośmiu mężczyzn, rywalizują. Lidia Floryda (Klub Náutico Sevilla) i Maria Jezus Gomez (Królewskie Koło Rolników).

On Mistrzostwa Europy Juniorów Wioślarstwo, całkowita liczba uczestników 25 krajów, oficjalnie rozpoczyna się w piątek oficjalnymi sesjami szkoleniowymi, spotkaniem delegacji i ceremonią otwarcia. Regaty rozpoczynają się od świętowania serii eliminacji i powtórzeń w sobotę od 9:30 do 15:10. i w niedzielę Półfinały i finały9:00 do 14:26.

READ  Muzeum Pontevedra zwraca do Polski dwa dzieła skradzione przez nazistów.