30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewczyna umiera z powodu wszawicy w Arizonie; Zarzuty przeciwko matce i babci

Matka i babcia oskarżyły 9-letnią dziewczynkę Arizona Morderstwo pierwszego stopnia i maltretowanie dzieci po odkryciu obrażeń dziewczynki wszy kiedy on umarł.

Sandra Krajkovic, 38 lat i Elisabeth Krajkovic, 64 lata, początkowo tylko oskarżeni znęcanie się nad dziećmi Kiedy zostali aresztowani w marcu zeszłego roku, w związku ze śmiercią dziewczynki. Władze zdecydowały, że Matka i babcia często zaniedbywały zmarłego nieletniego Podobnie jak jego dwaj bracia, 11 i 13, donosi New York Post.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​9-latek zmarł z powodu „niedokrwistości z powodu nieleczonej inwazji wszy z niedożywieniem jako czynnikiem przyczyniającym się”, jak twierdzi dr Gregory Hess, śledczy medyczny hrabstwa Pima, zgodnie z Law and Crime.

Według informacji, dziewczynka cierpiała również na nagromadzenie płynu w płucach, martwicę wątroby i niedobór żelaza.

Według Arizona Daily Star, jego rodzeństwo, które również cierpiało z powodu poważnej inwazji wszy, zostało zwolnione pod opiekę swoich krewnych.

Wszy pokryły twarz dziewczyny

Sandra powiedziała policji Jej 9-letnia córka cierpi na anemię The Daily Star, powołując się na akta sądowe, powiedział, że choroba trwała od 15 marca i opisał objawy jako wymioty, gorączkę, ból głowy, duszność i problemy z równowagą.

22 marca strażacy z Tucson zareagowali w mieszkaniu rodziny na East Gold Links Road, gdzie dziewczyna została uznana za zmarłą po tym, jak ratownicy próbowali uratować jej życie, podała gazeta.

Funkcjonariusze policji byli zszokowani, widząc jakWszy zaczęły zakrywać twarz zmarłej dziewczyny.

KGUN donosi, że „po bliższym zbadaniu wykryto dużą liczbę wszy we włosach”.

Spróbuj zabić wszy płynem do płukania ust

Jeden ze starszych braci podobno powiedział śledczym, że ich matka próbowałaLub leczyć wszy płynem do płukania ust.

Sandra, cytując Colda, powiedziała, że ​​rozważała zabranie córki do szpitala, ale zmieniła zdanie, kiedy wróciła do domu i zastała ją śpiącą.

READ  Stany Zjednoczone oskarżają Juana Orlando Hernandeza o udział w „spisku z przemytem narkotyków”, w ramach którego przetransportowano 500 000 kilogramów kokainy.

Policja potwierdziła, że ​​Sandra wysłała swojemu chłopakowi 21 marca list wyjaśniający sytuację, a babcia poprosiła ją o sprawdzenie, czy dziewczynka umiera.

Jej chłopak namawiał Sandrę, by zabrała dziewczynę do szpitala, ale według raportu nie zrobiła tego.

Emerytowana Elizabeth, która opiekowała się dziećmi, gdy Sandra była w pracy, napisała do córki SMS-a, że ​​nie może zabrać dziewczynki na izbę przyjęć, ponieważ była najmłodsza, zarażona wszy, na co matka się skarżyła. Zostaw jej problem, bo nie było jej w domu.

Babcia wysłała również SMS-a do Sandry, aby narzekać, że inne dzieci nie pomagają, i oskarżyła córkę o to, że bardziej interesuje się umawianiem się z chłopakiem niż opieką nad chorą córką.

Sandra powiedziała śledczym, że wstydzi się zabrać córkę do szpitala z powodu jej problemu z wszawicą i że wiedziała, że ​​gdyby wcześniej otrzymała pomoc medyczną, zostałaby uratowana.

Przeczytaj także: Żądają oddalenia skarg El Chapo o „okrutne i niesprawiedliwe” traktowanie w więzieniu

agv / rdmd