15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewczyna księżnej Diany martwi się o zdrowie psychiczne księcia Harry’ego

napisałem w Sławni ludzie The

bardzo stary Przyjaciel Księżna Diana Dba o zdrowie psychiczne Książę Harry w nadchodzących pamiętnikach. Biografia działa nie tylko dla całej rodziny królewskiej, ale także bliscy księciu czują się onieśmieleni.

Odkąd książę Harry zrezygnował z królewskich obowiązków, musiał znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy, aby utrzymać swój styl życia. Dlatego, kiedy miał okazję wydać książkę o swojej rodzinie za 20 milionów dolarów, zgodził się.

Mówi się jednak, że pieniądze, które otrzyma od wydawcy Penguin Random House, trafią bezpośrednio na cele charytatywne. Ta biografia nie została jeszcze ujawniona, a już obraziła brytyjską rodzinę królewską.

Przyjaciel księżnej Diany uważa, że ​​książę Harry może zmienić zdanie na temat jej książki

Twierdzą, że skoro książę Harry ogłosił, że wyda książkę autobiograficzną, która może wpłynąć na rodzinę królewską, Doświadczyłeś stresu z powodu tego, co może powodować Twoja praca. Chociaż książę Sussex planował opublikować książkę na początku tego roku, zmienił zdanie z szacunku dla swojej babci: Królowa Izabela II który w czerwcu obchodził jubileusz platyny.

Według przyjaciółki księżnej Diany, Książę Harry rozważał zmianę kilku rzeczy w księdze ze względu na presję wywieraną na niego ze względu na jej treść.. Wyrzuty sumienia księcia Sussex mogą wynikać z faktu, że w czasie przygotowywania treści księgi, Był zły na swojego brata i jego rodzinę.

Polecany film: To suknia koronacyjna królowej Elżbiety II

READ  Hololive Productions rozwiązuje umowę z Uruha Rushia - Kudasai