28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziesiątki klientów uwięzionych na trzy dni w barze z powodu zamieci (a niektórzy nie chcą odejść)

Wysłano:

29 listopada 2021 19:23 GMT

Pomimo trudnych warunków pogodowych, wszyscy goście Tan Hill Inn byli w dobrym humorze i mogli cieszyć się „dużą ilością piwa”.

Łącznie 61 osób zostało uwięzionych na trzy dni w pubie w North Yorkshire (Wielka Brytania) po tym, jak burza śnieżna uderzyła w miasto. Klienci, którzy przybyli do lokalu w zeszły piątek, aby posłuchać zespołu Noasis, musieli pozostać na miejscu dłużej niż planowano, zanim większość z nich mogła w poniedziałek opuścić miejsce na czystym torze. Raport mediów lokalnych.

Mike Kinney, właściciel Tan Hill Inn, znanego jako „najwyższy pub w Wielkiej Brytanii”, Komunikacja Dla The Yorkshire Post, że sprawy zaczęły się „skomplikować” około godziny 21:00 w zeszły piątek, a personel poradził klientom, aby zostali w pubie, zamiast wracać w niebezpieczną podróż do domu. Większość gości Śpi na kanapach i materacach Leżąc na podłodze z dostępem do łazienek. Ponadto obejrzeli pokazywane filmy i zjedli tradycyjny lunch w niedzielę.

Z powodu burzy śnieżnej, która utworzyła duże kopce lodu pokrywające witryny sklepowe, pracownicy musieli wykopać tunel przez drzwi wejściowe. Drogi pozostały jednak nieprzejezdne przez cały weekend, częściowo ze względu na: spadające kable elektryczne.

Nicola Townsend, dyrektor generalny baru, powiedział, że pomimo trudnych warunków pogodowych wszyscy goście byli w dobrym humorze, a niektórzy nawet Nie chcą odejść. „W rzeczywistości wszyscy staliśmy się dobrymi przyjaciółmi, ludźmi, którzy są tutaj. […] Przybyli jako obcy i odeszli jako przyjaciele, już to zrobili”.

Ze swojej strony, jeden klient, Martin Overton, powiedział: ogłaszać Że atmosfera była „bardzo dobra” i „Dużo dostępnego piwa”.

To nie pierwszy raz, kiedy taki epizod zdarzył się w Tan Hall Inn. Pub, położony na wysokości 528 metrów nad poziomem morza, był domem dla pracowników i czterech klientów przez pięć dni w 2013 roku po dużej liczbie połączeń drogowych z oderwanym śniegiem.

READ  Koza z ludzką twarzą? Trauma porodowa w Indiach