27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki temu neonowemu Joy-Conowi możesz zapomnieć o driftowaniu ze starymi kontrolerami Nintendo Switch i to w najniższej cenie na Amazon Mexico

Dzięki temu neonowemu Joy-Conowi możesz zapomnieć o driftowaniu ze starymi kontrolerami Nintendo Switch i to w najniższej cenie na Amazon Mexico

Tak jak czerwone światła odstraszyły posiadaczy Xboksa 360, tak… dryf Sterowanie na Nintendo Switch to problem, który zdarza się częściej, więc jeśli chcesz ulepszyć swoje sterowanie, może Cię to zainteresować Joy-Con w neonowych kolorach W wersji niebiesko-żółtej. Dostępny w kolorze zielonym z różowym i fioletowym z pomarańczowym Amazon Meksyk tylko za 1249 peso.

Joy-Con na Nintendo Switch w neonowych kolorach

Koordynacja tych kontroli zapewnia możliwości Używaj ich niezależnie na każdej ręce Lub, podłączając ją do uchwytu Joy-Con, możesz doświadczyć intymności tradycyjnej konsoli. Integrują się także płynnie z konsolą główną w trybie przenośnym lub można je udostępniać znajomym w pojedynkach dla dwóch graczy w kompatybilnych tytułach, każdy wyposażony w akcelerometr i czujnik żyroskopowy.

Żaden z tych produktów nie jest oferowany z Darmowa dostawa Wszystkim użytkownikom, choć tylko abonenci Amazon Prime będą mogli otrzymać ją nawet następnego dnia, w zależności od ich adresu, zalecamy wypróbowanie bezpłatnej usługi przez 30 dni. Z drugiej strony możesz im zapłacić Do 12 miesięcy bez odsetek z uczestniczącymi kartami kredytowymi.

Więcej ofert, promocji i rabatów

Wybierz Xatala Meksyk | Ten monitor MSI idealnie nadaje się do gier rywalizacyjnych na ekranie 23 cali, częstotliwości 170 Hz, czasie reakcji 1 ms i 40% taniej.

Wybierz Xatala Meksyk | PlayStation: „Street Fighter 6”, „Wiedźmin”, „Dead Island 2” i inne gry wideo, które możesz znaleźć za 299 peso w Amazon Mexico.

Wybierz Xatala Meksyk | W Amazon Mexico możesz kupić ten uroczy mini przenośny głośnik Darth Vader za prawie 90 pesos.

W Wybierz chatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie była sugerowana przez marki ani sklepy, gdyż o ich wprowadzeniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.