29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki tej piosence Ana Barbara zachwyca wszystkimi wyluzowanymi ruchami na wybiegu

Dzięki tej piosence Ana Barbara zachwyca wszystkimi wyluzowanymi ruchami na wybiegu

Annę Barbarę I Juan Carlos Muniz Erives Są twórcami „ludzie kucają”która piosenka „Królowa Pańska” Podbija światową publiczność, jego single plasują się na pierwszych miejscach list przebojów Kontroluj Latynosówjak twierdzą, jest to jedna z ulubionych rzeczy, którą ludzie jedzą w Meksyku.

Trzeba to podkreślić Kontroluj Latynosów Która plasuje utwory na liście przebojów na podstawie emisji w stacjach radiowych w krajach Ameryki Łacińskiej i hiszpańskich stacjach radiowych w Stanach Zjednoczonych, ponieważ wiadomo, że jedna z najnowszych piosenek Any Bárbary wywołuje poruszenie wśród publiczności.

Piosenka jest na pierwszych miejscach. zrzut ekranu IG/anabarbaramusic

Tekst piosenki „Gente gacha” Any Barbary

„Być może zauważyłeś, jaki jestem silny
Nie potrzebowałem więcej twojego serca
Zawsze krytykujesz moją mentalność
Nie podoba mi się już twoja gra

Wiem, co spowodowało moją osobowość
Przykro mi, ale nikogo więcej nie oszukasz
Twoje głupie groźby mnie nie powalą
Jest dla mnie jasne, że nie wiesz, jak przegrywać

Ana Bárbara rozpoczyna trasę „Bandidos Tour” (daty i ceny)

Słynny Meksykanin rozpoczął już trasę koncertową pod nazwą „Bandidos Tour”, a jej działania zaplanowano na Stany Zjednoczone i na razie nie ogłosił, czy uda mu się także odbyć długą wizytę w Meksyku, ale jego fani nie tracą na mediach społecznościowych sieci Mam nadzieję zobaczyć Twojego ulubionego artystę w różnych stanach republiki.

Wiadomo, że naprawdę nadejdzie dzień, w którym wyniesie swój repertuar na scenę Sala NarodowaL., datą, w której zostanie ono zaprezentowane na najwyższym miejscu, jest sobota, 14 października i jest to dzieło, które wpłynęło na wszystkie osoby śledzące jego karierę, oprócz tematów takich jak „Bandyci” A „Loca” zna inne, które wydała podczas swoich pierwszych lub ostatnich nagrań, udowadniając, że są to prawdziwi naśladowcy pochodzącego z Rio Verde, San Luisa Potosi.

READ  Więc możesz wygrać darmową maskę i popcorn z filmu Spider-Man: Through the Spider-Verse z Cinépolis Movie News
Gwiazda jest jednym z kompozytorów. zrzut ekranu IG/anabarbaramusic

Warto zaznaczyć, że za otwarcie wydarzeń odpowiada Mago Aguilar, który w środku zaprezentował inną, nową propozycję muzyka rolnicza Ogłosili jednak, że są więcej niż zadowoleni z tej wspaniałej okazji i poza tym będą dzielić scenę w jednym kawałku.

Czytaj

Ana Barbara odpowiada bratu, który ją pozwał: „Moje piosenki to moje piosenki”

Anna Barbara dzieli się swoim skutecznym programem ćwiczeń, dzięki któremu osiągniesz imponującą sylwetkę