29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki 656 operacjom IMSS promuje strategię „120 dni przywrócenia usług zdrowotnych”

ten Meksykański Instytut Ubezpieczeń Społecznych (IMSS) promowały w czasie jednostronnych dni strategię „120 dni przywrócenia świadczeń zdrowotnych”, jak stwierdzono w oświadczeniu.

W dniach 19-21 listopada wykonał 656 operacji, 4 tys. 519 porad specjalistycznych oraz 6 tys. 82 porad medycyny rodzinnej.

Przez trzy dni w opiece nadano priorytet według specjalizacji o najdłuższym okresie opóźnienia konsultacji ambulatoryjnych i operacyjnych na poziomie II i III oraz zintegrowanej profilaktyki i konsultacji medycyny rodzinnej na I stopniu opieki.

W tych dniach Monothematic uczestniczył w Przedstawicielstwa IMSS w stanach: Campeche, Guerrero, Jalisco, Michoacán, Tamaulipas, Jukatan i South Mexico City oraz w ośmiu wysokospecjalistycznych jednostkach medycznych (UMAE).

1741 wykrytych nadciśnienia tętniczego, 1301 cukrzycy, 240 raków szyjki macicy i macicy, 586 klinicznych badań piersi, 472 rysunki klatki piersiowej, 435 interwencji socjalnych, 165 zainteresowań stomatologicznych, 173 żywienia i 21 wazektomii.

Wśród największych potrzeb opieki ambulatoryjnej znalazły się chirurgia ogólna, interna, pulmonologia, nefrologia, okulistyka, pediatria, traumatologia, ortopedia i urologia.

Potrzeba opieki chirurgicznej, którą udało się skutecznie załatwić, pojawiła się w specjalnościach chirurgii ogólnej, urologii, ginekologii, traumatologii i ortopedii oraz okulistyce.

Na zakończenie jednostronnej konferencji przedstawiciel IMSS w Campeche udzielił konsultacji ambulatoryjnej i operacji w służbie okulistycznej; W Colima przeprowadzono konsultacje medycyny rodzinnej, wykrywanie cukrzycy, nadciśnienia tętniczego i raka piersi na podstawie badania klinicznego i mammografii, a także wykrywanie nowotworów szyjki macicy i macicy.

W gabinecie Southern Mexico City przeprowadzono konsultacje z zakresu medycyny rodzinnej, badania przesiewowe chorób przewlekłych zwyrodnieniowych, konsultacje specjalistyczne z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych, nefrologii, pulmonologii, okulistyki, ortopedii i urologii, a także interwencje chirurgiczne w zakresie chirurgii ogólnej, złamań i torakochirurgii. ortopedyczny;

W mieście Guerrero udzielono konsultacji w specjalnościach chirurgii ogólnej, ginekologii, interny, okulistyce i pediatrii; W Jalisco rozbudowano ambulatoryjną opiekę onkologiczną, a także usługi z zakresu chorób wewnętrznych i urazów. W Michoacan wyróżnia się interwencje chirurgiczne w chirurgii ogólnej, traumatologii i ortopedii.

W przedstawicielstwie IMSS w Tamaulipas wykonano 86 operacji przy 115 procentach zgodności z wyznaczonymi celami, a na Jukatanie na drugim poziomie opieki dwa regionalne szpitale ogólne (HGR) i trzy podokręgowe szpitale ogólne z medycyną rodzinną (HGSZMF). uczestniczył w konsultacjach specjalistycznych i operacjach.

READ  Horror psychologiczny FPS Mourning ujawnia swoją przygnębiającą atmosferę w nowym zwiastunie

W tym instytucjonalnym wysiłku w UMAE Szpital de Especialidades nr 25 Monterrey Wykonano ambulatoryjną psychiatrię i chirurgię okulistyczny, a także dwa przeszczepy rogówki, przeszczep nerki i szpiku kostnego.

Z drugiej strony UMAE de Especialidades Centro Médico Nacional (CMN) del Bajío wykonywało między innymi operacje ortopedyczne, klatki piersiowej i neurochirurgii. Szpital Ginico-Ostetricia de la Raza brał udział w siedmiu operacjach onkologicznych. Trzej położnicy. Ginekolog i 20 aparatów USG.

w UMAE Szpital Onkologiczny XXI wieku Wieczorna zmiana do sali ambulatoryjnej chemioterapii została otwarta w celu rozwiązania problemu opóźnienia we wdrożeniu tej usługi.

Pojedyncze dni pozwoliły zapewnić uwagę, jakiej wymaga kwalifikowalność w niektórych jednostkach medycznych IMSS oraz zapewnić dostęp do zdrowia w sposób uporządkowany i bezpieczny.

Progresywny