20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dyspozytor promuje stację benzynową ze względu na jej estetykę

Dyspozytor promuje stację benzynową ze względu na jej estetykę

  • W Ameryce Łacińskiej Brazylia jest krajem o największej liczbie użytkowników TikTok, a następnie Meksyk.

  • Od września 2021 r. TikTok utrzymuje ponad 1,2 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie.

  • Oczekuje się, że TikTok dotrze do około 173,3 miliona użytkowników do 2025 roku.

W erze cyfrowej sieci społecznościowe pozwalają nam zobaczyć, co dzieje się w różnych częściach świata, iw tym sensie możemy spojrzeć z perspektywy na to, co robią inni ludzie. W tym przypadku zostałam kobietą pochodzenia wenezuelskiego rozproszony W TIK Tok Ze względu na swoją budowę, a także entuzjazm i zachowanie, pokazuje, że chce z nim pracować.

Wpływ TikToka dzisiaj

TIK Tok Jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na świecie, głównie w ostatnich latach, podczas pandemii COVID-19, była jedną z najczęściej pobieranych aplikacji i zyskała imponującą popularność, ugruntowując się tym samym do dziś. Według szacunków Statista w drugim kwartale 2022 r. TIK Tok Przychody z aplikacji wyniosły w Meksyku ok. 757,61 tys. dolarów. Jest to druga najwyższa wartość odnotowana do tej pory, nieco poniżej 831,32 tys. dolarów w pierwszym kwartale tego roku. TikTok ma rozszerzenie Najszybszy wzrost wykorzystania w porównaniu z innymi platformami społecznościowymi w Ameryce Łacińskiej Oczekuje się, że do 2025 roku dotrze do około 173,3 miliona użytkowników.

Według danych Statista, w drugim kwartale 2022 r. TikTok osiągnął 8,13 mln pobrań w MeksykSpadek z 8,84 miliona dolarów w pierwszym kwartale tego roku i spadek ze wszystkich kwartałów 2020 i 2021 roku. Aplikacja wygenerowała 757 610 dolarów przychodu w tym samym okresie, co jest drugą najwyższą wartością w historii.

Dyspozytor promuje stację benzynową ze względu na jej estetykę

Użytkownik o imieniu @elizabethmaestracci dał wiele do powiedzenia na TikTok ze względu na swoją urodę i dobre zachowanie w pracy dyspozytorki na stacji benzynowej, a obecnie ma 246,8 tys. obserwujących na chińskiej platformie. Kobieta jest pochodzenia wenezuelskiego, ale mieszka i pracuje w Chile, gdzie nazywano ją nawet „Najbardziej atrakcyjna stacja benzynowa w Chile„.

READ  El crecimiento de los MVNO es imparable

Ponadto jest podziwiana przez wielu internautów, ponieważ ciężko pracuje.Ponieważ pracuje na dwóch etatach, jeden jest na stacji benzynowej, a drugi w restauracji, osiąga to naprzemiennie.

Zrobił nawet bardzo dobrą modernizację stacji benzynowej o nazwie „kopiejekW Chile, gdzie użytkownicy powiedzieli, że odwiedzili kilka oddziałów, aby się z nią spotkać.

@KamiMoi2: „MMój szacunek i podziw, ona reprezentuje najlepszą część Wenezueli…”

AlexGarc: „Mam Prawie wszystkie kopiejki poszły na poszukiwanie ciebie i nic.

pibi:Gratuluję, jesteś bardzo pracowitą kobietą.

@Jose9: „Jestjakieś kopiejki? Aby zobaczyć, czy wyglądam jak w filmie, haha, uścisk i wielki hit.

@Nelson Rivera Alf602: „JestW której części jest ta stacja benzynowa? „

@pracownikLot: Malandro 🇻🇪 🇨🇱 na wypadek, gdybyś nie zrozumiał lol♬ dźwięk oryginalny – Marisel Portela
@pracownikDzięki mojej małej pracy poczuję się jak księżniczka Disneya, kręcąc ten film

♬ oryginalny dźwięk – użytkownik ♡

Ta dziewczyna najwyraźniej stara się w innym kraju, aby ruszyć do przodu, ponieważ nie jest łatwo wyemigrować do innego miejsca z inną kulturą.Z tego punktu widzenia niektórzy internauci zdali sobie z tego sprawę.

Czytaj teraz:

Film przedstawiający aktywność wulkaniczną Popocatepetl wywołał kontrowersje

mistrz & # 8220; macho & # 8221; Znajduje studentkę na TikTok i każe jej usunąć filmy

Dzisiejszy wykres: Kraje, które oglądają filmy DVD/Blu-ray