25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dyson: Wskazówki dotyczące osiągania celów zdrowotnych w 2022 r.

Dyson Wraz z nadejściem 2022 roku wiele celów i celów zostanie osiągniętych. Dla zdecydowanej większości ludzi zdrowie jest priorytetem i planują wprowadzić zmiany w swojej codziennej rutynie, aby cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym. To nie jest coś do powiedzenia, ale badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Sztokholmskim wykazało, że 33% rocznych celów ludzi jest związanych ze zdrowiem.

Jak widać w WPG 2022Coraz więcej produktów technologicznych skupia się na zdrowiu. Dyson to jedna z najlepszych marek, jeśli chodzi o dbanie o siebie i swoją rodzinę. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci spełnić Twoje postanowienia Dyson 2022.

  • Oddychaj lepiej w 2022 r.: Chociaż cząsteczki zanieczyszczeń powietrza, takich jak roztocza, pyłki, gazy piecowe i formaldehyd są trudne do wykrycia, warto wiedzieć, że znajdują się one w całym domu i wpływają na samopoczucie najbliższych. Dlatego tak ważne jest oczyszczanie powietrza w domu przy pomocy oczyszczaczy powietrza takich jak Dyson, które eliminują wszelkie alergeny z otoczenia, utrzymują jakość powietrza i eliminują nieprzyjemne zapachy.
  • Dogłębne sprzątanie przez cały rok: Niektórzy korzystają z wczesnych dni roku, aby zostawić swoje domy w czystości, ale nie wystarczy robić to corocznie, ale dobierając do tego odpowiednie narzędzia, ponieważ odkurzacze nie eliminują elementów w 100% jak mole w powietrzu , według Amerykańskie Stowarzyszenie Płuc.
  • Wypróbuj nowe nasadki podczas czyszczenia: Pył jest jednym z najczęstszych alergenów w naszych domach i składa się z komórek skóry, resztek zwierząt domowych i odchodów owadów, a także innych elementów, które mogą podrażniać drogi oddechowe, a nawet zaostrzać istniejące wcześniej schorzenia, takie jak astma. Powstrzymaj go od koncentracji i zacznij używać odkurzacza takiego jak Dyson Outsize Absolute Aby uchwycić je w najbardziej efektywny sposób, dzięki cienkiej, cienkiej głowicy laserowej, w której znajduje się mikroskopijny laser wykrywający kurz, który wykrywa mikroskopijne cząsteczki, których nie widać gołym okiem i zbiera je bez ich rozprzestrzeniania.
  • Uczyń technologię swoim najlepszym przyjacielem: Oczyszczacze Dyson można podłączyć do aplikacji Dyson Link, która umożliwia monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz na smartfonie, dzięki czemu można natychmiast kontrolować i uzyskiwać informacje o tym, co przenika do pomieszczeń.
READ  Dwa najsłynniejsze powody medycyny, aby utrzymywać, że COVID-19 powstał w laboratorium

Aby wdrożyć te wskazówki i poprawić swoje zdrowie w 2022 roku, najlepiej jest posiadać bezprzewodowy odkurzacz Dyson Outsize Absolute, który pomoże w czyszczeniu każdego rodzaju powierzchni. Dyson Purifier Cool pozwoli również Twoim płucom oddychać świeżym powietrzem, zwłaszcza jeśli mieszkasz w mieście. Możesz je kupić w swoim stronie internetowej.