1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dyrektor HGE mówi, że szpitale przyjmują pacjentów, nie chodź do nich Sonoran News

Hermosillo, Sonora. – Jeśli ktoś potrzebuje opieki medycznej, to obywatele muszą: Zadzwoń pod numer 911, aby zostać zabranym do szpitala Jorge Rubén Béjar Cornejo, dyrektor Państwowy Szpital Ogólnyo śmierci osoby z ulicy, poza HGE.

Nie chodziliśmy do tej osoby, tak, bo 911 nie było, to z nami rozmawialiśmy, jak tylko się dowiedzieliśmy, ale nie chodzimy do chorych, pacjenci nas przywożą”. Wyjaśnił, że „Krajowy system odniesienia i nagłych wypadków medycznych stwierdza, że ​​szpitale przyjmują pacjentów, przykład Tak więc, gdy dana osoba ma wypadek i nie dzwoni do szpitala, dzwoni pod numer 911, aby nie przychodzić z nimi”.

Według raportu z sekcji zmarły zmarł dziś z powodu odniesionych obrażeń Ciężka infekcja i zawał sercaWiem, ale kiedy dowiedział się, że jest w ciężkim stanie, nie wiedzieli, czy spadł z mostu, czy przejechał lub został ranny w jakikolwiek sposób. stan zakaźny

Z tego powodu, a także dlatego, że pracownicy szpitali nie mają takiego samego sprzętu ochronnego jak inni jednostki ratowniczeA Pracownicy nie mogą być narażeni bez znajomości stanu pacjenta; Z prawnego punktu widzenia nie musieliby wykonywać tego typu usług.

Może pójdziemy po to, bo nie wiemy, czy ta osoba została zaatakowana, czy spadła z mostu, czy miała zakaźne zapalenie opon mózgowych, które faktycznie zmarło na infekcję, a nasze karetki nie. Przystosowany do radzenia sobie z tego typu sytuacjami.

Mamy dobry personel, taki jak Czerwony Krzyż, tak, są profesjonalni ratownicy medyczni, którzy są dobrzy w swojej pracy, ale nie mają sprzętu ochronnego, ponieważ to nie jest nasza praca prawnie.

Pomóż i potwierdź je

Jeśli bezdomni otaczają państwowy szpital ogólny, to z powodu jego obecności Opieka zawsze była danaPodkreślił, że można nawet ochłodzić się, napić wody i chodzić do łazienki czy w razie potrzeby jeść.

READ  Ten sok opróżnia okrężnicę

Powodem, dla którego nie mogą zostać, jest to, że nie jest to hostel, to szpital i każde łóżko powinno być używane tylko do tego Problemy ze szpitalemi ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy medycznej.

Osoby bezdomne otaczają HGE, ponieważ mogą się ochłodzić, pić wodę, chodzić do łazienki lub jeść, jeśli to konieczne. | GH

W tej notatce