23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwóch uczestników Brother Brasil, którzy molestowali seksualnie Meksykankę, zostało wydalonych |  wideo

Dwóch uczestników Brother Brasil, którzy molestowali seksualnie Meksykankę, zostało wydalonych | wideo

Dwóch uczestników brazylijskiego Big Brother, jednego z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych w kraju, zostało zwolnionych po tym, jak zostali oskarżeni o molestowanie seksualne. influencerzy Meksykanka Dania Mendezktóry brał udział jako gość.

Piosenkarz McGuire i zawodnik sztuk walki Antonio Carlos, lepiej znany jako „twarz buta”, zostali wyrzuceni z Big Brother Brazil 2023 Decyzją kierownictwa stacji Globo TVogłoszono w czwartek wieczorem i wywołało to wielkie reperkusje w brazylijskich i meksykańskich mediach.

oboje Zostali oskarżeni o molestowanie seksualne Mendezauczestnik aktualnej edycji La Casa de los Famosos de México, który przez kilka dni weźmie udział w brazylijskim programie w ramach wymiany.

Mendez, który był w brazylijskim programie tylko przez kilka godzin, Był ofiarą rzekomego nękania przez innych Brazylijczyków Na imprezie zorganizowanej przez producentów w środę wieczorem, która charakteryzowała się nadmiernym spożyciem alkoholu.

McGinn, żona popularnej brazylijskiej artystki Lexy, Pieścił pośladki Meksykanki i próbował macać jej piersi Podczas imprezy Mendez jednak dyskretnie go unikał.

„Shoeface” był odważniejszy i wtedy Spróbuj pocałować Meksykanina w usta Mimo odmowy ofiary, w końcu pocałował ją w usta bez jej zgody.

Działania wywołały protesty w mediach społecznościowych w Brazylii przez kilka godzin w ciągu dnia w czwartek bez wydania przez Globo wyroku w tej sprawie, aż do wczesnego piątku rano, kiedy Ogłoszono, że obaj uczestnicy zostali wydaleni.

Na decyzję wpłynął komunikat Policji Cywilnej w Rio de Janeiro otworzyć śledztwo o rzekomym molestowaniu seksualnym przeciwko dwóm uczestnikom Big Brother Brazil i wezwie ich do złożenia zeznań na komisariacie.

„Jestem tutaj, aby powiedzieć ci o czymś bardzo niepokojącym. Mamy gościa w naszym domu, Jak każda kobieta zasługuje na absolutny szacunek.Gospodarz Big Brother Brazil, Tadeu Schmidt, potwierdził, ogłaszając wydalenie.

READ  Lalka Sono Bisque zakończyłaby się w zupełnie innym czasie - Kudasai

Schmidt wyjaśnił, że organizatorzy brali pod uwagę dwóch uczestników przekroczyć linie I naruszyli zasady programu.

Decyzja została podjęta, mimo że sama Mendez, wchodząc na prywatną rozmowę z jednym z producentów La Casa de los Famosos, bagatelizowała działania, Powiedziała, że ​​nie czuje się zaatakowana Przypisał to, co się stało, nadmiernemu spożyciu alkoholu.

Po ogłoszeniu wydalenia Meksykanka poczuła się odpowiedzialna. Płakał obficie i próbował przeprosić innych uczestnikówco zmusiło Schmidta do ponownego wkroczenia i wyjaśnienia, że ​​nic się nie stało i że to jego wina.

W ten piątkowy wieczór, W tej sprawie orzekał rząd Luiza Inacio Luli da Silvy Powiedziała, że ​​przemoc wobec kobiet „nie jest rozrywką”.

Odcinek reality show o molestowaniu seksualnym był najczęściej oglądanym w Brazylii Nie jest to odosobniony przypadek. „Wydalenie oskarżonego jest konieczne, ale daleko nam do odpowiedniego środka zaradczego w takich przypadkach” – napisano w oświadczeniu Ministerstwa ds. Kobiet.

Według portfela, Trzeba „pójść dalej” Aby kobiety nie czuły się „winne” z powodu przemocy, której zostały poddane. (EFE)