30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwóch cudzoziemców zginęło po ataku z ucieczki w Leticia

W środę w godzinach popołudniowych w mieście Leticia w wyniku ataku z zaskoczenia zginęło dwóch cudzoziemców

W godzinach popołudniowych w środę 15 czerwca W stolicy Amazonas miał miejsce atak najemnego zabójcy. Ofiary tego, co się wydarzyło, cieszyły się obiadem w restauracji „El Punto del Consomé” znajdującej się w Carica 9 przy Calle 9, Kiedy na miejsce pojawili się uzbrojeni mężczyźni, aby przeprowadzić atak, w którym zginęli obcokrajowcy.

Wśród ofiar śmiertelnych można było zidentyfikować osobnika pochodzenia brazylijskiego, Alfonso Celso. Wiadomo, że Alfonso spotykał się ze swoim prawnikiem, aby omówić sprawy osobiste w czasie, gdy ludzie zastrzelili go bez słowa.

Pośród zamieszania spowodowanego atakiem, Kule dotarły również do bezpieczeństwa Manon van de Zande, 25-letnia Holenderka. Cudzoziemiec był na miejscu, jadł obiad z dwiema innymi kobietami z Holandii. Informacje bliskie władzom pozwoliły ustalić, że obcokrajowcy wjechali do Kolumbii w ostatni poniedziałek i że planują powrót do miasta Bogota dzisiaj, w czwartek, 16 czerwca.

Podczas tego, co wydarzyło się w restauracji, Dwóch innych Brazylijczyków zostało rannych podczas strzelaniny. Mężczyźni zostali zidentyfikowani jako Alexandre de Nascimento Cordero i Victor Brian da Silva Martin. Te dwie ofiary, mimo że doznały obrażeń, które doprowadziły do ​​poważnego uszczerbku na zdrowiu, Została uspokojona przez jednostki medyczne szpitala, do którego zostali zabrani.

Po ataku ranni zostali zabrani do szpitala San Rafael de Leticia, gdzie zostali przyjęci żywi Holender Manon van de Zande i Brazylijczyk Alfonso Celso, ale Po ciężkości obrażeń, jakie odnieśli w wyniku zderzenia pocisku, zginęli podczas operacji przez jednostki medyczne w szpitalu.

Postępują śledztwa mające na celu wyjaśnienie sprawy zmarłego.

Obecnie trwają śledztwa wywiadowcze. Policja Narodowa przekazała do dyspozycji sprawę nakaz z Departamentu Policji Amazonas. Podobnie jak grupa śledczych z policji opracowuje odpowiednie śledztwa.

READ  „Chiny, Meksyk i Brazylia nie chcą być w sytuacji, w której wujek Sam każe im powiedzieć „Tak, proszę pana” – Ławrow

Aby wyjaśnić fakty, Policja analizuje kilka nagrań z istniejących kamer W pobliżu instytucji publicznej, w której doszło do strzelaniny.

W obliczu tej sytuacji policja oświadczyła w oświadczeniu, że: „Policja odrzuca każdy czyn przestępczy zagrażający życiu i bezpieczeństwu wszystkich obywateli oraz uczestniczy w składaniu kondolencji rodzinom ofiar tego czynu” – dodał.

W ten sam sposób, Policja Narodowa ogłosiła nagrodę w wysokości do 20 milionów pesos dla tych, którzy dostarczą informacje umożliwiające aresztowanie osób odpowiedzialnych. Od ataku, w którym zginęli cudzoziemcy.

Techniczny Urząd Śledczy (CTI) prokuratury w Leticia rozpoczął zbieranie danych i informacji o miejscu, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla identyfikacji i lokalizacji sprawców tego czynu.

Jedną z hipotez stawianych przez władze jest to, że: Strzelanina może być spowodowana ewentualnym odwetem ze strony Commando Vermelho / Familia del Norte z Brazylii. Dzieje się tak dlatego, że najwyraźniej zamordowany był zaangażowany w działalność związaną z narkotykami.

Czytaj: