27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwóch artystów z La Costa wzięło udział w festiwalu „Buskarbus” w Polsce

Firma cyrkowa i akrobatyczna „A Dúo Andaban” jest częścią propozycji kulturalnych w przestrzeni publicznej, które administracja burmistrza Cristiana Cardoso przygotowuje w Partido de la Costa każdego lata, ferii zimowych i długich weekendów.

„A Dúo Andaban”, stworzona przez Erikę Gómez i Maximiliano Garo, to firma stworzona w Partido de la Costa i od sześciu sezonów prezentuje swój spektakl na Plaza Don Bosco w mieście San Bernardo.

Po ciężkiej pracy i doświadczeniu artyści z wybrzeża spełnili swoje marzenie i po raz pierwszy wezmą udział w festiwalu Buskerbus w Polsce przez 11 dni, europejskiej trasie obejmującej prezentacje i udział w miastach w Hiszpanii.

„To było dla nas wspaniałe doświadczenie podróżować z naszym programem urodzonym w Partido de la Costa i prezentować go w Europie” – wyjaśnił Maximiliano Caro. Miasto Los Doninas.

W podobny sposób jej partnerka pokazowa Erika Gomez oferuje obecnie bezpłatne warsztaty akrobatyczne na tkaninach i warsztaty cyrkowe dla całej społeczności w różnych lokalizacjach projektu Agite.

READ  Rybus został usunięty z reprezentacji Polski za grę w Rosji