2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Duolingo otworzyło meksykańską restaurację w Stanach Zjednoczonych

  • Na studiach np Jak reklama CTV rewolucjonizuje występy telewizyjne » Rodzaje reklam uważane za najbardziej wpływowe są klasyfikowane.

  • to jest w Jest ważnym orędownikiem rewitalizacji, gdy odkrywamy jego produkty.

  • Duolingo Stał się ważnym modelem biznesowym dzięki swoim aktywacjom.

Duolingo Ogłoszono, że otworzy Taqueria w USA, a konceptem marki jest ciekawa rewitalizacja gdzie z restauracja meksykańska Przypomina nam o wartości kreatywności.

W tym momencie ważne jest, aby zobaczyć studia Jak Jak reklama CTV rewolucjonizuje występy telewizyjne’, w którym oceniono typy reklam uznawane za najbardziej skuteczne.

„Według badania konsumenckiego przeprowadzonego w Stanach Zjednoczonych we wrześniu 2021 r. 41 procent respondentów stwierdziło, że najbardziej wpływowe są reklamy w mediach społecznościowych, a następnie 39 procent respondentów cytowało reklamy telewizyjne i telewizyjne” – wyjaśnia. Michał Majidianalityk statystykaprezentując poprzednie badanie wyłącznie abonentom platformy.

Duolingo wkracza do branży restauracyjnej

Duolingo Otworzył restaurację w Stanach Zjednoczonych, a koncepcja kuchni meksykańskiej pozwala nam zobaczyć twórczą scenę, na którą jest popyt umiejętności Biorąc pod uwagę konkurencyjność, której firmy wymagają od swoich talentów, nauka języka angielskiego staje się głównym kryterium.

„Chcemy stworzyć więcej okazji do ćwiczenia nowych języków, a hiszpański jest najpopularniejszym językiem do nauki wśród anglosaskich użytkowników.

Duolingo to firma z siedzibą w Pittsburghu, więc chcieliśmy wnieść wkład do miasta dzięki niesamowitemu jedzeniu i wyjątkowym doświadczeniom, aby pokazać ludziom, że nauka nowego języka może być czymś pysznym i satysfakcjonującym, jak pyszny posiłek” – wyjaśnia marka podczas otwierania tego miejsce.

Idea restauracji wywodzi się z koncepcji tacos we współpracy z szefem kuchni Marcela Ogrodnikktóry był odpowiedzialny za stworzenie menu w oparciu o inspirację jedzeniem, które można znaleźć w Mexico City, poprzez koncepcję punktu sprzedaży, z wciągającymi doświadczeniami do nauki hiszpańskiego.

NA para Taquería to model biznesowy, który został otwarty w 2022 roku jako budka z fast foodami, więc jego ekspansja jest godna uwagi, wyjaśnia marka, ponieważ „menu koncentruje się na tacos inspirowanych miastem Meksyk, obejmujących szeroką gamę meksykańskich potraw, a także menu z napojami ”, które składają hołd mieszance kultury klasycznej i nowoczesnej Meksyku.

READ  Masowe zwolnienia w H&M, kogo to dotyczy?

Nauka Duolingo jest zintegrowana z kilkoma ważnymi punktami restauracji.”

Widzieliśmy powód otwarcia sklepu w ramach aktywacji z to jest w Kiedy marka sprowadziła do Meksyku swoje słynne koncepcje pop-up store, które polegały na eksponowaniu tylko (wybranych) ubrań, które sprzedaje cyfrowo, teraz w tymczasowych witrynach sklepowych, które są używane, eksponują ubrania należące do tej marki.

W ramach tej jednej aktywacji marka odwiedziła różne podmioty w Republice, aby pokazać ubrania, które nadały jej znaczenie. kody DTC jako główny kanał sprzedaży odzieżprzynajmniej w przypadku innych marek, takich jak Nike, która osiągnęła bardzo imponującą sprzedaż w tym medium, przechodząc z dwóch tysięcy 180 milionów dolarów w 2009 roku do 18 tysięcy i 730 milionów dolarów w 2022 roku.

Marka skierowana bezpośrednio do konsumenta nike, nike direct, wygenerowała przychody w wysokości 18,7 mld USD za rok zakończony 31 maja 2022 r. Przychody uzyskane z Nike Direct Od roku fiskalnego 2017 wzrosły one ponad dwukrotnie, wyjaśnił przy tej okazji. Panie Tiegheanalityk statystyka Oferując poprzednie badanie wyłącznie subskrybentom platformy.

Poza tym koncepcja to jest w W Meksyku, dzięki swoim sklepom pop-up, znacznie się rozwinął, ponieważ udowodnił, że może zintegrować doświadczenie zakupowe, aby znaleźć najnowsze trendy w modzie.

Czytaj teraz: