2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drużyna Guadalajary na mecz kwalifikacyjny w dniu 17. Repasaż na stadionie Kraken I Liga MX

MX Liga

Będzie to jedenasty tytuł wybrany przez Marcelo Michela Leno, aby spróbować narzucić się Sinaloans.

Stado zmierza po swoje piąte zwycięstwo.
© zdjęcie 7Stado zmierza po swoje piąte zwycięstwo.

ten Deportivo Guadalajara Pracowałem w tygodniu żałoby po twarzy 17 dnia Zmierzy się z Mazatlanem w 2021 Grita Mexico Apertura. Strateg Michel Leno zaprezentuje 11 Podobna do tej, która padła z UANL Tigres w poprzednią sobotę, którą zmuszono do wygrania, aby awansować do kwalifikacji w Repasaże na stadionie Krakena w Perle Pacyfiku.

już z Alexis Vega całkowicie wyzdrowiała Po kontuzji lewej kostki Salwador doznał w eliminacjach Kataru 2022, Wygląda na to, że nowy strateg Świętego Stada nie ma już wątpliwości co do 11 Kto grał przeciwko kotom? Chociaż nie zdobyli trzech punktów w Grita Meksyk Apertura 2021 z MX LigaWszystko wskazuje na to, że zbiorowy występ jest szczęśliwy i dlatego będą musiały rozwiązać niektóre nieobecności z powodu kontuzji i zawieszenia, ale z regułą, że w „wulkanie” padło 2:1.

Marcelo Michel Leno będzie trenował z: Raul Godinho, Isaac Brizuela, Hiram Mir, Gilberto Sepulveda, Miguel Ponce, Fernando Beltran, Jesus Molina, Eduardo Torres, Jesus Angolo, Cesar Huerta i Uriel Antona. W ten sposób wykonasz swój wykres 4-3-3 w poszukiwaniu dobrego wyniku w Sinaloa w tę noc Firness, która rozpocznie się o 21:00 CMT.

NS Ostatnią szansą DT w tym turnieju będzie Grita México Apertura 2021 Aby zakwalifikować się do Liguilla, ponieważ opuścił trening w środku tygodnia, aby otrzymać spotkanie z trenerem Stały do ​​końca tej kampanii i do końca 2022 roku. Jazda przez Amaury Vergarę da mu większą presję na osiąganie dobrych wyników.

Kiedy, kiedy i jak widzisz Chivas vs. Mazatlan?

Święta trzoda Sinaloans pod wodzą Pinata odwiedzą San Jose w najbliższy piątek 5 listopada Od 2021 od 21:00 na Stadionie Krakena Może wchłonąć 50% swojej energii. Transmisję z gry można oglądać za pośrednictwem Azteca Siete na Open TV, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych można ją oglądać na TUDNUSA.

To jest Chivas na stole

READ  Diego Valdes zadebiutował jako najlepszy strzelec w wygranym meczu Ameryki z Cruz Azul