22 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drew Gordon, były napastnik NBA i brat gwiazdy Denver Nuggets, zmarł w wieku 33 lat

Drew Gordon, były napastnik NBA i brat gwiazdy Denver Nuggets, zmarł w wieku 33 lat

(CNN) — Według doniesień mediów Drew Gordon, były napastnik NBA i brat gwiazdy Denver Nuggets, Aarona Gordona, zmarł. Zespół o tym poinformował.

„Organizacja Denver Nuggets jest zdruzgotana wiadomością o tragicznej śmierci Drew Gordona” – napisał zespół na X, znanym wcześniej jako Twitter. „Drew był za młody, aby opuścić ten świat, ale jego dziedzictwo będzie żyło wiecznie dzięki trójce jego pięknych dzieci i wszystkim, których kocha” – dodała w oświadczeniu.

ESPN donosi Według agenta Gordona 33-latek brał udział w wypadku samochodowym w Portland w stanie Oregon.

CNN skontaktowało się z agentem Gordona w celu uzyskania komentarza, a policją w Portland w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Gordon był zawodnikiem drużyny Philadelphia 76ers w sezonie 2014-15, grał także za granicą, na Litwie w drużynie Retas Vilnius oraz w Polsce w drużynie Retas Vilnius. Enya Zastal PC Zielona GóraGdzie był częścią drużyny, która zdobyła mistrzostwo Polski.

„Świat koszykówki jest zszokowany smutną wiadomością: nasz były zawodnik Drew Gordon zmarł w wieku 33 lat. Spoczywaj w pokoju, Drew” – napisała Ritas Vilnius w oświadczeniu. początek na Facebooku.

Martinas Rosicas z CNN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Exatlón México: nagana za produkcję? To będzie drastyczna zmiana osobowości Arystotelesa