5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drake Bell wyjaśnił, dlaczego nie chce znowu grać z Joshem Beckiem

Drake Bell wyjaśnił, dlaczego nie chce znowu grać z Joshem Beckiem

/

Czy nienawidzą się nawzajem? Drake Bell wyznać powód który z nich Już nigdy nie chciał pracować z Joshem Beckiem Domniemany „restart” lub kontynuacja Słynny Włoska seria A Film „Drake i Josh” Nickelodeona. Tłumacz „Wiem” brał udział we wspomnianym projekcie Był pełen nieodpowiednich aspektów.

Drake Bell i jego żona przeciwko Josh

podczas nadawania Drake Bell i jego żona, Janet von Schmelinggodny Drake i Janetoboje rozmawiali o tekście, który miałby Josh i Co zasugerowali kontynuować serię Nickelodeon czuć. Oboje o tym wspomnieli „Odrzucili wspomniany tekst, ponieważ zawierał rasistowskie obelgi i był ksenofobiczny”.

„Założenie było dla mnie bardzo dziwne. On (Josh Beck) po prostu chciał, żebyś działał i był producentem, scenarzystą i producentem wykonawczym. Myślę, że jedną rzeczą, której Josh nie wie, jest to, dlaczego wycofujemy się z projektu ponownego uruchomienia. Poprosiliśmy agenta Josha o zmianę stanu na nieistniejący, ale odmówili.Janet ogłosiła rzekomy scenariusz.

„Były bardzo stereotypowe rzeczy (w stosunku do Meksyku). Drake prezentuje koncert w Quinceañera A sławna Elena jest… Córka barona narkotykowego w Meksyku. Jego ojciec, Enrique, siedzi na środku stołu W otoczeniu strażników i pięknych kobietPomyśl o tym Escobar, Chapo. kaczor otoczony przez zespół mariachi Podczas gdy urodzinowa dziewczyna widzi swoich przyjaciół Picie alkoholu i używanie nielegalnych substancji”.

wreszcie, Jeanette Wyraź ideę ponownego uruchomienia lub kontynuacji Włoska seria A – Mogło być bardzo dobrze. Problem polega na tym, że Josh zasugerował Drake’owi jako „nieudanego muzyka, który jest odpowiedzialnym dorosłym i sprzedawcą nieruchomości”, mimo że Nie mogłem zaakceptować tego scenariusza z powodu miłości, jaką oboje mieli do Meksyku. Wyjaśnił, że tekst nie jest dobry i został tak oceniony „Josh (Beck) nienawidzi Drake’a i Josha”.

Dlaczego Drake i Josh się kłócili?

Powodem dystansu między aktorami było to, że Josh nie zaprosił swojego partnera na swój ślub w 2017 roku. Po pewnym czasie opublikowali zdjęcie w sieciach społecznościowych z okazji ceremonii wręczenia nagród, ale po tym, co zostało powiedziane w podcaście, wszystko wskazuje na to że walka między nimi trwa.

READ  Z powodu skarg na syna Talina Fernandez zostaje bez pracy i w ruinie