29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dr Garcia jest milionerem i tak jak mój ojciec: Alexis Vega

Dr Garcia jest milionerem i tak jak mój ojciec: Alexis Vega

Meksyk /

Od lat narratorzy i analitycy telewizji Azteca TV, Christian Martinoli i Luis GarciaWyjaśnili, że Nie mają piłkarskich przyjaciół. I że nie są zainteresowani dopasowywaniem się do członków gildii, aby uniknąć potencjalnego konfliktu interesów, ale Alexis Vega „zaprzecza” lekarzowiujawniając związek między nimi.

W wywiadzie dla Golden Scorpion dla jego kanału YouTube, Zawodnik Chivas powiedział, że lekarz był „jak jego ojciec”., którzy są bardzo blisko i skorzystali z kilku rad. Ufaj w ten sposób Alexis ujawnia, że ​​Garcia Postigo jest „bogaty” Jego bogactwo może pozwolić mu nigdy więcej nie pracować w swoim życiu.

Cholerny Luisito to mój ojciec, ten drańgrali w najlepszych zespołach w Europie, z wyboru.Wie, jak dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi, jest bogaty Powiedziała Vega, która stara się naśladować Luisa Garcię Meksykański napastnik Pucharu ŚwiataOczekuje się, że znajdzie się na końcowej liście 26 graczy w Katarze 2022.

Guadalajara piłkarz, kim on jest Powołani na mecze towarzyskie w tym miesiącu z Peru i Kolumbią w Stanach Zjednoczonychbył również pewny, że będzie częścią jednostki na Mistrzostwa Świata, a nawet odważył się dać Przewidywanie tryptyku w fazie grupowej.

Ponadto zajmował się różnymi tematami, takimi jak jego książka Możliwe wyjście do Europyktóry zgodził się na Przedmiot, który daje Ci opcje Dzięki uprzejmości Amaury Vergara i Ricardo Peláeza, a także innych tematów przedstawionych poniżej.

Wkład Gignac w Liga MX

Francuski to crackTo bardzo dobrze, że Gignac przeszedł do Meksyku i Tygrysów, przeżył epokę i jest standardem w swoim zespole.

Zawyżone wartości w meksykańskiej piłce nożnej

„The Liczby nie są prawdziwe Bo wiem, że chyba nie zasługuję na tak dużo 8 milionów euro to za dużo Zapytać inną drużynę.”

Jak poznałaś Angel Rinę?

„Poznałem go, gdy miał dziewięć lat i Dał mi moje pierwsze ochraniacze na nogi. Pochodzimy z tej samej dzielnicy i on (Rina) zamierzał wspierać zespół mojego taty w sąsiedztwie, więc spotkałem go, a potem byliśmy kolegami z drużyny w Toluca.