25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dr Darryl Cantu wyjaśnia zalety leków przeciwbólowych

Dr Darryl Cantu wyjaśnia zalety leków przeciwbólowych

Choroba może uniemożliwiać wykonywanie codziennych czynności, często powodując uzależnienie funkcjonalne, które zwykle wspomagane jest przez członka rodziny, co odbija się nie tylko na otoczeniu pacjenta, ale także na jego bliskich. W tym celu dr Darryl Cantu-Charles, który specjalizuje się w medycynie bólu i opiece paliatywnej, oferuje terapie, które pomagają ludziom odzyskać niezależność.

On Celem tej specjalności jest dotarcie do źródła dyskomfortu, aby go zmniejszyć, kontrolować lub wyeliminować. W przypadku choroby, której nie da się już wyleczyć, skupiamy się na poprawie jakości życia.

Kto może skorzystać z opieki lekarza tego oddziału? To pytanie, które zadaje sobie wielu. Prawda jest taka, że ​​każdy, kto odczuwa ból, zarówno przewlekły, jak i ostry, może zgłosić się na poradę.

the Doktor Darrell Jest jedną z czołowych specjalistów z dużym doświadczeniem w medycynie bólu i opiece paliatywnej, a w rozmowie z PLAYERS of Life szczegółowo opowiada nam o korzyściach płynących z zabiegów.

Doktor Darrell Cantu Charles
  • W jaki sposób stawia się diagnozę, aby otrzymać tego typu opiekę medyczną?

Po pierwsze, konieczna jest wszechstronna ocena kliniczna, począwszy od badania fizykalnego po badania laboratoryjne i badania, takie jak zdjęcia rentgenowskie i rezonans magnetyczny. Następnie analizowany jest czas opracowania i prezentowane są różne rodzaje leczenia, które można leczyć.

  • Jakie są ogólnie możliwości łagodzenia bólu?

Zawsze staram się tłumaczyć pacjentom, że leczenie można prowadzić etapami. Na przykład możemy zacząć od leków doustnych, a gdy nie są one wystarczająco skuteczne, można zastosować interwencyjne metody leczenia bólu.

  • Jakie aspekty leżą w rękach pacjenta, aby leczenie było skuteczne?

Bardzo im podkreślam, że w momencie, gdy przybędą ze mną, staniemy się zespołem, ja, pacjent i sieć wsparcia rodziny, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, abyśmy mogli zobaczyć prawdziwą poprawę.

  • Następnie, jakie ulepszenia można zaobserwować, gdy ludzie osiągają niezależność?
READ  Zasoby i możliwości studiowania medycyny przez młodzież latynoską w Kalifornii | Nawigacja 34 Los Angeles KMEX

Jasne! Ułatwia im wykonywanie prostych czynności życia codziennego, takich jak poprawa jakości snu, zdolność chodzenia, wykonywania prac domowych, prowadzenia samochodu itp. To również pozytywnie wpływa na Twój nastrój.

  • Jaką rolę odgrywa ciągła opieka medyczna?

Istotne jest zgłaszanie się pacjentów na wizyty kontrolne, gdyż w ten sposób ocenia się postęp i rozwój objawów. Podobnie lekarz może ocenić, czy konieczne jest dodanie lub wycofanie leczenia.

Doktor Darrell Cantu CharlesDoktor Darrell Cantu Charles

Szpital Angeles Valley Oriente, 21. piętro – obszar 2101

Frida Kahlo 180, San Pedro Garza Garcia, Holandia

telefon: (86) 8839 5865