15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dowiadują się, że Mercado Libre pobiera „miesiące” z zainteresowaniem Hot Sale

  • Mercado Libre zostało uznane za najnowszą witrynę e-commerce wśród meksykańskich konsumentów.

  • Gorąca wyprzedaż jest prezentowana jako dobra okazja dla marek do zwiększenia przychodów poprzez tworzenie atrakcyjnych rabatów.

  • Marki mogą odzyskać utracone zaufanie klientów, jeśli zapewnią skuteczne działania posprzedażowe.

Użytkownik go „odkrył” Mercado Libre pobiera miesięczne odsetki w okresie gorącej wyprzedażyAle obsługa klienta wykazała swoją skuteczność, zapewniając skuteczne działania następcze w przypadku niezgodności klienta.

ten Handel elektroniczny Udało mu się pozycjonować się jako skuteczna alternatywa konsumencka wśród użytkowników z całego świata, którzy mogą uzyskać dostęp, porównywać i otrzymywać niekończące się oferty od firm w obliczu ich najbardziej złożonych wymagań, niektóre marki były w stanie lepiej pozycjonować się na rynku Rynek meksykański porównując inne.

Zgodnie z wykresem przedstawionym przez Statista on Najlepsza witryna e-commerce w Meksyku Według stanu na 2021 r. pod względem całkowitej liczby odwiedzających Mercado Libre jest na szczycie z 1,3 miliardem użytkowników, Amazon jest drugi z 698 milionami, Coppel jest trzeci z 334 milionami, Walmart jest czwarty z 287 milionami, a Liverpool jest piąty. Znane marki, takie jak PromoDiscounts, eBay, Bodega Arreráitp.

Biorąc pod uwagę dużą obecność konsumentów cyfrowych na platformach e-commerceI Tysiące użytkowników czekało Gorące terminy wyprzedaży, aby dokonać zakupów z promocjami i rabatami że mogli czekać cały rok, aby to zrozumieć; Jednak marki wykazały szczególną pomysłowość, jeśli chodzi o dostosowywanie cen i stosowanie promocji.

Biorąc pod uwagę te wstępne terminy dokonywania zakupów poprzez oferty na platformach e-commerce, użytkownik zdecydował się wejść Mercado Libre, aby skorzystać z możliwości, jakie daje Hot Sale.

Twierdzi również, że po zakupie niezliczonych produktów (tak jak powinien) zdał sobie sprawę, że platforma od miesięcy naliczała mu odsetki od wszystkich jego zakupów, ale żałował i na szczęście obsługa klienta marki dała mu dodatkową gotówkę, zwracając wszystkie twoje pieniądze w ten sposób unikając kolejnej ofiary Gorące rabaty na sprzedaż.

Ta rozbieżność, której doświadcza konsument, wynika głównie z tego, że w momencie zakupu nie zapoznał się on dobrze z warunkami i specyfikacjami. Motywacyjne kupowanie podczas gorącej wyprzedażyWarto jednak podkreślić również szybką reakcję obsługi klienta marki, która wykazała się efektywną jakością niezbędną do utrzymania zaufania użytkowników do firmy e-commerce.

READ  COVID-19: la persona que compra un Lamborghini en los EE. UU. Con dinero de apoyo para la pandemia

W dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby firmy i marki oferowały konsumentom produkty dobrej jakości lub zróżnicowane, ale muszą: Upewnij się, że zapewnia najlepsze wrażenia z zakupów, nawet jeśli po drodze pokazuje niedobór lub błąd.

Informacje z Zendesk pokazują, że od 57 proc. konsumentów uważa obsługę klienta za szczególną atrakcję, która sprawia, że ​​czują się lojalni wobec markidzięki czemu firmy mają możliwość odzyskania zaufania swoich klientów, nawet po zauważeniu niespójności w ich obsłudze.

Przykłady marek, które pokazały, jak odzyskać utraconego klienta Tak było w przypadku Alpury, kiedy konsumentka kupiła produkt marki, która była zepsuta, a następnie obsługa klienta firmy postanowiła ożywić jej negatywne doświadczenia kilkoma prezentami przyniesionymi prosto do jej domu.

Czytaj teraz:

Gorąca wyprzedaż: „Ascreen” Soriana do klienta z „ofertą” 129 990 pesos

CM Chedraui wykorzystuje porażkę marki w gorącej sprzedaży i promuje się

Wprowadzająca w błąd reklama Costco ujawnia „zniżki” na gorące wyprzedaże