29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dotrze do Guadalajary, Monterrey i innych regionów CDMX w 2022 r.

AT&T planuje wprowadzić swoją sieć 5G do Guadalajary i Monterrey w tym rokua także rozszerzenie zasięgu w CDMX, według Nicole Rodriguez, wiceprezesa i dyrektora ds. technologii w AT&T Mexico.

Podczas konferencji „5G w Meksyku: wdrażanie technologii z celem” Rodríguez przedstawił plany AT&T dotyczące rozszerzenia krajowej sieci 5G poprzez: Rozprzestrzeni się latem:

Możemy potwierdzić, że tego lata różne punkty w Mexico City, Guadalajarze i Monterrey zaczną korzystać z zalet 5G. Później opowiemy więcej o rynkach, na których będziemy działać, oraz o tym, jak umożliwimy naszym użytkownikom poznanie tej technologii.

Oprócz udostępnienia swojej nowej sieci w innych stanach w całym kraju, AT&T zobowiązuje się również do: Rozszerz zasięg sieci 5G na więcej obszarów w Mexico City. AT&T nie określa jednak, które obszary trzech podmiotów, w których jej zasięg zostanie rozszerzony, a jedynie wskazuje, że będzie się koncentrować „Najważniejsze obszary miejskie i przemysłowe Meksyku”.

AT&T nie udostępnia również szczegółów komercyjnej oferty 5G, którą otrzyma, co umożliwi jego użytkownikom dostęp do nowej sieci. Operator ogranicza się do stwierdzenia, że ​​później podzieli się tą ważną informacją wraz z tym, co wskazuje na rozszerzenie zasięgu.

AT&T był pierwszym operatorem, który ogłosił wdrożenie sieci 5G w MeksykuI W zeszłym roku w grudniuW rzeczywistości był to również pierwszy w kraju, który połączył smartfony z tą siecią. Jednak osiągnięcie to ograniczyło się tylko do testów i demonstracji. Według AT&TObecnie użytkownicy CDMX z urządzeniami obsługującymi 5G mają zasięg wTorre Diana (AT&T Corporation) iw niektórych miejscach Colonias Napolis, Del Valle Centro, Narvart Poniente i Escandon”.

Z drugiej strony w Luty 2022 Telcel ogłosił pełne wdrożenie swojej sieci 5G w MeksykuZ Regiony, lista kompatybilnych smartfonów, planyi prawie wszystkie informacje potrzebne użytkownikom do rozpoczęcia łączenia się z nową siecią.

READ  Cena dolara dzisiaj, 9 maja, peso zamyka się ze stratami