8 grudnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dostawca jedzenia dostarczył do domu, ale wszystko źle się skończyło

Dostawca jedzenia dostarczył do domu, ale wszystko źle się skończyło

  • W 2022 r. na całym świecie pobrano około 255 miliardów aplikacji, a liczba ta będzie nadal rosła.

  • W roku 202e aplikację iFood pobrano 27 milionów razy w Brazylii, Kolumbii i Meksyku, dzięki czemu według danych Statista stała się aplikacją do dostarczania jedzenia z największą liczbą pobrań.

  • Pod względem ilości treści Google Play jest największym sklepem z aplikacjami na świecie.

W rutynowe popołudnie kierowca dostarczający jedzenie dostarczał zamówienia na motocyklu, upewniając się, że każde zamówienie dotarło do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Szczegółowo opisał swoją technikę, aby uniknąć wszelkich niedogodności po drodze. Jednak jego doświadczenia przybrały nieoczekiwany obrót podczas jednego konkretnego porodu.

W ostatniej dekadzie nastąpił znaczny wzrost liczby aplikacji do składania zamówień online, całkowicie zmieniając sposób, w jaki konsumenci uzyskują dostęp do produktów i usług. Zjawisko to odcisnęło ogromne piętno na różnych sektorach, od gastronomii po modę i nie tylko.

W przestrzeni kulinarnej platformy dostaw jedzenia zrewolucjonizowały sposób, w jaki ludzie cieszą się ulubionymi potrawami. Restauracje, kawiarnie i bary szybkiej obsługi aktywnie wdrażają te aplikacje, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, umożliwiając użytkownikom składanie zamówień w zaciszu własnego domu. Zmiana ta zwiększyła popyt na usługi dostawcze, tworząc nowe miejsca pracy i możliwości biznesowe. Wynikająca z tego wygoda napędza rozwój małych i dużych przedsiębiorstw, zmieniając dynamikę transakcji biznesowych.

Według danych z StatystaW 2022 roku aplikację iFood pobrano 27 milionów razy w Brazylii, Kolumbii i Meksyku i dzięki tym danym jest ona uznawana za aplikację do dostawy jedzenia z największą liczbą pobrań w regionie. Na liście znalazła się kolumbijska firma Rappi z 14,72 milionami pobrań w tym samym okresie.

Podobnie w tym roku dochody Ameryki Południowej z zamawiania i dostawy żywności online przekroczyły 8 miliardów dolarów. Ze swojej strony Meksyk odnotował wolumen transakcji przekraczający 2 miliardy dolarów. Liczba ta obejmuje bezpośrednie transakcje między restauracją a konsumentem oraz z platformy dostaw do konsumenta.

READ  Elon Musk camina alrededor de Bernie Sanders en Twitter: "Olvidé que estás vivo"

Dostawca jedzenia dostarczył do domu, ale wszystko źle się skończyło

Za pośrednictwem TikToka użytkownik @Santos Motovlog udokumentował, jak dostawca po przybyciu na miejsce zorientował się, że klient był pogrążony w rozmowie telefonicznej i najwyraźniej nie zwrócił uwagi na transakcję. Pomimo wysiłków mających na celu ułatwienie procesu dostawy, sytuacja skomplikowała się, gdy kobieta skupiona na rozmowie telefonicznej przez przypadek upuściła całe jedzenie na podłogę.

Pomimo obaw dostawcy w związku z utratą jedzenia i jego wysiłków, aby zapewnić dostawę na czas, kobieta nie okazywała żadnych oznak zmartwienia i w rzeczywistości kontynuowała rozmowę telefoniczną, jakby nic się nie stało, pozornie nieświadoma czekającej ją kulinarnej katastrofy. .

Ten odcinek z pewnością ukazuje różne sytuacje, z jakimi borykają się kierowcy dostaw żywności, którzy pomimo wyzwań nadal starają się świadczyć usługi wysokiej jakości, nawet w nadzwyczajnych okolicznościach.

@santosmotoflogwax Pracuje w: Didi Food #dedifood #Rabi #motocykl #Dealerzy – Agenci #kierunkowy #kierowca ubera ♬ oryginalny dźwięk – Santos Motovlog

Wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych możemy być świadomi tego, co robią nawet ludzie dostarczający żywność, a podobny przypadek dotyczy użytkownika o imieniu @El Repa Veloz, który na swoim koncie TikTok podzielił się dziwnym wydarzeniem, w którym poszedł odebrać złożyć zamówienie. To, co początkowo wydawało się tradycyjnym lokalem, zamieniło się w nieformalny dom udający restaurację sprzedającą jedzenie wyłącznie za pośrednictwem usługi dostawy do domu.

Ten dziwny model biznesowy, znany jako „ciemny kuchnia„, staje się coraz bardziej popularna. Polega ona na przygotowywaniu i sprzedaży żywności wyłącznie na potrzeby usług dowozowych, bez fizycznej lokalizacji ogólnodostępnej.

@elrepaveloz #elrepaveloz ♬ dźwięk oryginalny – El Repa Veloz

Czytaj teraz: