20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Doskonała technika eyelinera do podnoszenia opadających powiek i małych oczu

Doskonała technika eyelinera do podnoszenia opadających powiek i małych oczu

napisałem w uroda On

Opadające powieki zawsze były tematem, jeśli chodzi o ten temat podsumowanieZe względu na charakter tego typu oczu często odmawiamy korzystania z niektórych oczu techniki Lub wskazówki, ale jest ich o wiele więcej wskazówki pielęgnacyjne Jest dla nich idealny.

Wcześniej ludzie znali tylko dwa rodzaje plików podsumowanieale teraz, dzięki sieciom społecznościowym, w które zaangażowana jest wizażystka techniki A sekrety piękna łatwiej znaleźć w różnych rodzajach makijażu.

Ten granica Jest to jeden z trendów, które pojawiły się dzięki Tik Tok, który pokazuje Technika Coś dziwnego, co jest sprzeczne ze wszystkim, co wiemy o selektorach, ale okazuje się, że to jest sztuczka piękna To naprawdę działa.

Kohl, który dobrze wygląda na wszystkich rodzajach powiek

to zrobić granica Postąpilibyśmy wbrew naszej intuicji, aby podnieść go do samego końca, wręcz przeciwnie, pierwszym krokiem jest podążanie za górną linią rzęs 2 lub 3 milimetry w dół i chociaż wydaje się, że bardziej zamyka oko, zaufaj temu procesowi.

Teraz tak, od końca tej linii ogon idzie w górę w kierunku końca brwi, wtedy zaleca się, aby nie był zbyt długi granica Krótko przed tym, gdzie zakładki zaczynają się i wypełniają.

Kredyty: TikTokvivimorad_

Teraz za to sztuczka piękna Praca, do której musisz dołączyć granica Z dolną linią rzęs tylko do pierwszej ćwiartki i wypełnij całą tę przestrzeń i to wszystko.

Kredyty: TikTokvivimorad_

Jak definiujemy opadanie powiek?

Jeśli szukasz sposobu sprecyzować Opadające powieki bez zniekształcania linii, wtedy musisz wybrać cienkie pociągnięcia, które dobrze przylegają do rzęs i delikatne ogonki, które przechodzą nad powieką, aby wizualnie je unieść.

the Technika Do granica Ten, który daliśmy Ci wcześniej, jest również idealny dla tego typu oczu. Podobała Ci się ta treść? Podążaj za nami Instagram po więcej wskazówki pielęgnacyjne.

READ  Artysta, który zyskuje popularność dzięki swojej „meksykańskiej” animacji – Kudasai