23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dona Coquita Abarca, żona Vicente Fernandeza, została wypisana ze szpitala

Kobieta przeszła operację po silnym dyskomfortu w jamie brzusznej (Zdjęcie: Instagram / @_viscentefdez)

Dama Coquita Abarca Został już rozładowany Po zeszły piątek, 10 września, została przyjęta na Szpital Real San Jose de Zapopan, W Jalisco, aby poddać się Sprzęt lub preparaty pogotowia ratunkowego.

Chociaż biegam Przepuklina brzuszna Następnie poinformowano, że z powodu presji, jakiej poddano panią po aresztować Kim jest jej mąż Vicente Fernandez, że proces musiał postępować.

Maria del Refugio Abarca Villasinor, lepiej znana jako „Dona Coquita”, została przyjęta do szpitala z Poważny dyskomfort w jamie brzusznejTeraz 81-letnia kobieta została wypisana ze szpitala po udanej interwencji.

Na polecenie doktora Gabriela Galvana Coquita był już w swoim domu „Los tres Potrillos” racho, który znajduje się pół godziny drogi od miasta Guadalajara.

Para jest razem od 1963 roku (Zdjęcie: Instagram / @visentefdez)
Para jest razem od 1963 roku (Zdjęcie: Instagram / @visentefdez)

Pani była już od miesięcy w szpitalu iz powodu tego samego dyskomfortu przeszła pierwszą operację, jak twierdzą osoby bliskie słynnej rodziny, które to wskazywały. Choroby zostały zaostrzone przez powtarzające się wysiłki fizyczne Cuquity, takie jak przeprowadzka do Hospital Country 2000, nadążyć „Charro de Huentitan”, który przebywał w szpitalu od ponad 40 dni.

Okazało się też, że skoro ostatnia interwencja chirurgiczna była na czasie, przepuklina w ścianach jamy brzusznej nigdy nie zagrażała jego życiu. Kobieta, która jest żoną Vicente Fernández od 1963 roku, otrzymała teraz protezę siatkówki, a odniesienie do opieki domowej wskazuje, że Należy unikać jakiegokolwiek wysiłku fizycznego, aby przyspieszyć powrót do zdrowia.

Po dokonaniu pozytywnych postępów w zdrowiu w szpitalu, Kokita będzie również musiała przestrzegać diety bogatej w białko, która pomoże jej w rehabilitacji w okresie rekonwalescencji.

Vicente kilkakrotnie stwierdził, że gdyby życie bez miłości Cuquity nie było takie samo (Zdjęcie: Facebook / Vicente Fernández)
Vicente kilkakrotnie stwierdził, że gdyby nie życie bez miłości Cuquity, nie byłoby tak samo (Zdjęcie: Facebook / Vicente Fernández)

Chociaż w momencie wypisu ze szpitala, które nastąpiło rankiem w środę 15 września, Kamery nie uchwyciły dynastii Fernandez Z mediów był to jego syn Gerardo Fernandez, który został nagrany podczas płacenia rachunku za szpital.

READ  Pancho Barraza ulega wypadkowi samochodowemu

To lekarz Gabriel Galvan leczył kobietę, podając szczegóły jej stanu zdrowia. Tak powiedział do kamer programu wyzysk.

„Ma już kilka tygodni dyskomfortu, kilka miesięcy temu miała operację przepukliny w żołądku i niestety problem wrócił. To kwestia wysiłków i wszystko, co sprawiło, że to, co zostało rozwiązane w przeszłości, zawiodło, przygotowywałem się jej na operację, ale na coś innego, a zwłaszcza dlatego, że stan zdrowia Don Vicente się pogorszył, Najwyraźniej poświęciła swoją uwagę, aby do niego przyjść, Jednak niedziela zaczęła się od wielu objawów, dużego dyskomfortu i Konieczna była pilna interwencja”., wyraził.

Kokita monitoruje zdrowie męża (fot. Facebook / Vicente Fernández)
Kokita monitoruje zdrowie męża (fot. Facebook / Vicente Fernández)

Lekarz wyjaśnił również, że problem nie zagrażał życiu Kokity dzięki terminowej operacji: „Na szczęście wszystko było satysfakcjonujące (jej życie nie było zagrożone) Myślę, że szansa, że ​​była leczona, uniemożliwiła jej podjęcie takiego ryzyka Jeśli tego typu operacje zostaną przełożone, powiedział, jelita prawdopodobnie będą boleć, a warunki się zmienią.

„Włożyliśmy protezę siatkową, która zakrywała (chociaż) Będzie musiała zadbać o siebie, bez większego wysiłku, aby jej ciało dobrze się zagoiło. Będziemy mieć oko na Twoją dietę bogatą w białko tak, że zagoiło się dobrze, ponieważ była to dość duża operacja mikroskopowa, ale manipulowanie jelitami może powodować stan zapalny i Musisz o siebie zadbać, bo powrót obrzęku jelit wymaga czasu. Przepuklina była w jamie brzusznej, w części mięśnia, widywaliśmy ją codziennie w jej domu, a ja i mój zespół byliśmy tego świadomi i mniej więcej za tydzień czekamy i sprzątamy te małe miejsca, które zostawiliśmy.”

Czytaj: