22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Domniemana ofiara popełniła samobójstwo w 2019 roku

Domniemana ofiara popełniła samobójstwo w 2019 roku

Ujawniono nowe zarzuty dotyczące napaści na tle seksualnym Vince'a McMahonabyły menadżer WWE, który zrezygnował ze stanowiska Prezes TKOFirma powstała po połączeniu firmy wrestlingowej i firmy wrestlingowej UFCStało się tak po skardze złożonej przez byłego pracownika.

Pojawił się nowy raport, w którym oskarża się McMahona o niewłaściwe zachowanie i insynuacje ze strony byłego menadżera pod jego adresem. Ashley MassaroZapaśnik WWE popełnił samobójstwo w 2019 roku z powodu depresji.

Jak podaje Vice Portal, ujawniono niepublikowane dotąd oświadczenia Masaro opisujące popełnione przez niego naruszenia McMahona Wspomina się o tym WWE Zniechęć ją do składania skarg na temat przemocy na tle seksualnym.

I w nowych oskarżeniach, które zostały ujawnione. Masaru Oskarżać McMahona W jej przypadku wykorzystywanie seksualne innych bojowników zostało ukarane za odrzucanie ofert ze złym scenariuszem, które miały zrujnować jej reputację, co było częstym zachowaniem byłego menedżera, gdy otrzymywał odmowy.

Przeczytaj także

Ashley Massaro twierdziła, że ​​doświadczyła przemocy na tle seksualnym ze strony żołnierzy

Ashley Massaro Popełnił samobójstwo w 2019 roku, osiem miesięcy po złożeniu pozwu, w którym odrzucono jego twierdzenia, że ​​uraz głowy, którego doznał podczas kariery zapaśniczej, spowodował u niego ciężką depresję.

Massaro również potępił to podczas trasy charytatywnej w WWE w 2007 roku W Kuwejt Dla Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych została odurzona narkotykami i wykorzystana na tle seksualnym przez personel wojskowy.

Jednakże, WWE Zignorował sprawę po samobójstwie Massaro, argumentując, że bojownik nigdy nie powiedział im o atakach na armię, w przeciwnym razie zgłosiliby je.

„W dowolnym momencie Vince'a McMahona Ani Ashley Massaro, menadżerka WWE, ani ktokolwiek inny zgłosił, że została wykorzystana na tle seksualnym, odurzona narkotykami, zgwałcona lub poddana sodomii przez lekarza wojskowego pod opieką pielęgniarki podczas dobrej woli wycieczki po bazach wojskowych w 2007 roku. Kuwejt„ – napisano w ówczesnym oświadczeniu.

READ  Dlaczego Angelique Boyer odmówiła opery mydlanej: „Stałam się zbyt klaunem”

„Tak naprawdę, gdyby skierował taki zarzut do WWE, natychmiast zgłosilibyśmy to dowódcy bazy. W żadnym momencie nie było żadnego spotkania z WWE. Vince’a McMahona, Kevina Dunne’a i Johna Laurinaitisa Dodał: „Albo inni dyrektorzy firm, ponieważ powiedziałem im o takim oskarżeniu i nakazano im zachować to w tajemnicy”.