18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dom Gucci | „To takie bolesne i obraza spuścizny”: krytyka filmu z Lady Gagą ze strony rodziny Gucci

  • Redakcja
  • BBC News World

Źródło obrazu, Dzięki uprzejmości MGM PICTURES INC

wytłumaczyć,

Lady Gaga gra w filmie Patricię Reggiani, która została skazana za wynajęcie zabójcy do zamordowania jej byłego męża Maurizio Gucci.

Członkowie rodziny Gucci, znanej dynastii mody, wyrazili swoje niezadowolenie z nowego filmu Dom Gucciego„The Gucci House” brytyjskiego reżysera Ridleya Scotta.

W poniedziałkowym oświadczeniu spadkobiercy Aldo Gucci, który do połowy lat 80. prowadził dom mody przez 33 lata, powiedzieli, że byli zirytowani, że twórcy filmu nie konsultowali się z nimi.

„Produkcja filmu nie zawracała sobie głowy konsultacjami ze spadkobiercami przed oceną Aldo Gucci i rodziny Gucci. Jako nieświadomi i nieczuli przestępcy dla otaczającego ich świataI nadanie postaciom i wydarzeniom tonu i postawy, które tak naprawdę nigdy do nich nie należą”.

„To bardzo bolesne z ludzkiego punktu widzenia i Obraza dla dziedzictwa, na którym obecnie opiera się markaOświadczenie dodaje.