2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dolar nie jest już 18 $! Spada na dno 9 marca i tym samym opuszcza kurs walutowy

Gospodarka

Dolar nadal traci, dlatego lepiej jest dziś analizować i przewidywać kupno lub sprzedaż dolara; Poniżej znajdują się instytucje, które mają najlepsze wskaźniki zarówno kupna, jak i sprzedaży

Meksyk.– Znowu spowodowałem katastrofę dolar My, Kto opuścił linię 18 pesos I Dzisiejszy dzień jest nadal niższy niż poprzedniego dnia Kiedy zauważono lekką poprawę, a nawet „narobiło szumu”. Waga.

Śledź informacje o gospodarce w specjalnej sekcji Línea Directa

On Narodowy Bank Meksyku Naprawa Kurs wymiany na dziś w 17,9662 $poniżej 18,1155 USD poprzedniego dnia. Równowartość peso meksykańskiego w stosunku do innych walut obcych zostanie przeliczona według kursu obowiązującego te ostatnie w stosunku do dolara amerykańskiego.w dniu wypłaty na rynkach międzynarodowych. Kwotowania te będą ogłaszane na żądanie zainteresowanych przez instytucje kredytowe danego kraju.

Sprawdź tutaj oficjalny dokument określający kurs peso-dolar publikowany w Ministerstwie Finansów

Analizując ruchy, które Zielony biletWedług strony specjalizującej się w temacie eldolar.infobyło, wskazuje się, że Dolar ponownie stracił na wartości w ciągu tygodnia -0,32%; miesięcznie tracił -1,85 proc.; Kwartał i jak dotąd ten rok przeżywają spadek o -7,13%; Za rządów prezydenta USA Joe Bidena zielona karta spadła o -8,21%, podczas gdy w przypadku prezydenta Meksyku Andresa Manuela Lópeza Obradora spadła o -10,73%.

On Kurs wymiany Średnia w Meksyku według instytucji kredytowych i kantorów na dzień dzisiejszy to 18008. Dzisiaj kupują Zielony bilet o 17.6322 i Sprzedaje za 18,3839 $; Jutro może osiągnąć średnio 17,19555, sprzedać po 17,9563 i kupić po 17,9548.

Powinieneś czytać: Dziś schudł! Dolar zyskuje na wartości 8 marca

Więc jeśli tego potrzebujesz Wymień dolary To, co zaoszczędziłeś na wyjazd, inwestycję lub inną sytuację, dziś możesz przenieść Banku Meksyku Który ma najlepsze wskaźniki obu kupujesz Jak sprzedaż: 17 948 I 17954odpowiednio.

READ  Resultados del Sorteo Superior de hoy: Números que sucedieron el viernes 29 de octubre | Lotería Nacional 2703 Rifa, Combinaciones Ganadoras y Premios | Aniversario de la Universidad Nacional Autónoma de México

Kto kupi lub sprzeda dolarbędzie przeprowadzać lub przygotowywać się do innej transakcji z tej kategorii zmieniać wagi W przypadku podróży zaleca się najpierw sprawdzić, gdzie oferują lepszą stawkę i udać się tam, gdzie jest to wygodniejsze.

Jeśli chcesz wiedzieć, który bank lub firma finansowa daje Ci mniej lub więcej peso za dolara, sprawdź poniższą tabelę:

Dolar nie jest już 18 $! Spada na dno 9 marca i tym samym opuszcza kurs walutowy

Kurs dolara jest jednym z najczęściej używanych wskaźników finansowych na całym świecie, bez względu na kraj, w którym się znajduje.Wynika to z obecnego poziomu globalizacji i dużej liczby działań handlowych między osobami fizycznymi, firmami i rządami na poziomie międzynarodowym.

Zobacz, jak powstała Kurs wymiany Dotychczas w tym miesiącu i prognozy podmiotów finansowych; Weź rachunki i bądź przygotowany, jeśli zamierzasz podróżować lub coś kupić waluta amerykańska.

dolar

Dolar nie jest już 18 $! Spada na dno 9 marca i tym samym opuszcza kurs walutowy