3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dokonała zakupu przez Internet, przesyłka dotarła 5 lat później, a reakcja firmy spedycyjnej ją zdenerwowała

Dokonała zakupu przez Internet, przesyłka dotarła 5 lat później, a reakcja firmy spedycyjnej ją zdenerwowała

Obecnie bardzo popularne jest dokonywanie zakupów przez Internetgdzie łatwość płatności i dostawy, gdy jesteś w domu, Uczyń go jednym z moich ulubionych Przez wielu przy zakupie nowych produktów.

Moment, w którym użytkownik o imieniu Laura Zasubskrybowany na Twitterze Jego własne doświadczenia związane z otrzymaniem wniosku, który złożył pięć lat temu.

Kobieta podzieliła się wrażeniami na TwitterzeŚwiergot

Ze względu na opóźnienie związane z porodem młoda kobieta nie zdecydowała się na milczenie i zaznaczyła oficjalne konto firmy AliExpress Aby poinformować ich, że ich zamówienie w końcu dotarło Po przesadnym czasie oczekiwania.

W 2017 roku kupił brelok „Draco Malfoy”, postać z przebojowej serii Harry’ego Pottera, ale we własnej wersji LEGO. Ale, Nigdy nie przyszła i czuła się, jakby została oszukana przez aplikację.

Następnie użytkownik postanowił sfotografować zamówienie, uwiecznić datę zakupu i oznaczyć firmę do nietypowej dostawy. Ku jego zaskoczeniu brelok czarodzieja Slytherinu pojawił się w roku 2023, więc postanowił opowiedzieć swoją historię w swoich mediach społecznościowych.

W poście na Twitterze nie spodziewał się, że jego wiadomość stanie się tak popularna. Co więcej, zwróciło to uwagę operatorów AliExpress, którzy zareagowali na to w zabawny sposób. Cierpliwość jest matką wszystkich nauk, Lauro.

Zabawna odpowiedź AliExpress

Wydarzenie stało się wirusowe z powodu opóźnienia w zakupie i ma już ponad 64,3 tys. „Lubię to” i blisko Alfie przesłał dalej. Użytkownicy nie wahali się zostawić swoich komentarzy w trybie komiksowym.

„Nigdy nie jest za późno”; „Naklejki SpongeBob mają teraz dużo sensu”; „Przynajmniej to, co zamówiłem, dotarło” i „Jestem optymistą, złożyłem zamówienie w 2020 r., może do 2026 r.” – to tylko niektóre reakcje setek użytkowników.

Ponadto inni żartowali, pytając użytkownika, czy dokonał już zakupu Przeglądarka Internet ExplorerPonieważ czasami wyszukiwarka zawodzi i nie ładuje witryn.

READ  Liczba ofiar śmiertelnych sekty w Kenii wzrosła do 313, ponieważ pościli, aby zobaczyć Jezusa Chrystusa

Pogoda (Kolumbia)