4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dobre samopoczucie i szczęście w pracy zwiększają produktywność

Dobre samopoczucie i szczęście w pracy zwiększają produktywność

Ludzie dziś szukają miejsca pracy, które im to zapewni zdrowie s szczęście; Wszystko po to, aby umożliwić im uzyskanie satysfakcji z pełni życia. W ten sposób, jeśli pracownik jest zrelaksowany i szczęśliwy, jego produktywność wzrasta o 80 procent, a ryzyko wypadków przy pracy wzrasta. spada do 300%, wspomniałem o tym Nancy Martinez dyrektor generalny ds żyć 13,5 stopnia do NotiPressa.

Powyższe, zgodnie z badaniem „szczęścia i pracy” przeprowadzonym przez konsultanta trwałość wzrostu. Podobnie ludzie starają się być Wartości s przysługa Za Twoje starania Zdaniem 77% pracowników, czuliby się bardziej zintegrowani w swojej pracy, gdyby ich wartość została doceniona.

Czyli miejsce pracy, które ceni i gwarantuje dobre samopoczucie i szczęście Od swoich współpracowników generuje wzrost produktywności; Również zapał i entuzjazm. Aby firma osiągnęła swoje cele potrzebuje pomocy swojego najcenniejszego kapitału i to kapitał Czy to Człowiek; To część wizerunku twojej firmy.

Według ankiety przeprowadzonej przez HAYS otoczenia Praca Drużyna reprezentuje 47% najważniejszych przyczyn dobrego samopoczucia i szczęścia, co z kolei zwiększa produktywność. W ten sposób istnieją pewne podstawowe cechy maksymalnego rozwoju zdolności dla organizacji, które wdrażają te koncepcje.

Tak więc pierwsza nieruchomość, która generuje luksus i szczęście W akcji jest coraz Materiał s ekwipunek Co jest wymagane do przeprowadzenia wymaganych czynności. Podobnie, zapewnij możliwość wykonywania właściwych czynności zgodnie z umiejętnościami i kompetencje od każdej osoby.

Uznawanie i docenianie pracowników jest niezbędne do rozwoju dobrego samopoczucia i szczęścia w pracy. Dlatego też Słuchać Energetyczny; Komunikuj cele firmy poprzez misję i wizję; Zdrowe relacje, zaufanie i przyjaźń.

Wreszcie możliwości rozwoju, motywacja i ciągłe szkolenia zwiększają produktywność pracowników. W ten sposób szczęście i dobre samopoczucie w pracy jest ważne, ponieważ wpływa wydajność przyłączać Biznesw efekcie z zespołem iw doświadczenie klienta.


Pobierz notatkę
Śledź nas w Wiadomościach Google

READ  Kwartał grudzień 2023: data, godzina i jak zobaczyć z Meksyku