2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Do Xbox Game Pass dodano dziś dwie wspaniałe gry

Im więcej, tym lepiej, staje się to oczywiste, gdy w katalogu mamy dużą liczbę tytułów X-Boxa teraz, gdy zbliża się koniec kwietnia, towarzyszą mu dwie ostatnie wspaniałe gry dodane do rodziny Xbox Game Pass, dzięki czemu możesz przygotować się na to, co Cię czeka.

Na przykład ten wspaniały koniec miesiąca zaprezentuje nam te dwa świetne tytuły, z jednej strony z bardzo dynamiczną akcją bitewną BlazBlue: Specjalna edycja Cross Tag Battle pod ręką System łuku działa Z drugiej strony z nową propozycją podgatunku Metroidvania Z niedawnym przypadkiem Benedicta Foxa.

Nie jeden, a dwa tytuły trafią do Xbox Game Pass

Dwukrotnie zaskoczyła nas usługa Xbox Game Pass, z dwiema zupełnie różnymi ofertami, które zapewnią nam różnorodność niezbędną do tego, by móc zagłębić się w nowe przygody, więc czas przejrzeć to, co właśnie dotarło:

Kolejny przypadek Benedicta Foxa

Gra, która przychodzi do nas z propozycją opartą na popularnym gatunku Metroidvania i połączył się z Miłość Wśród jego głównych atrakcji. W tej historii wcielimy się w detektywa Benedicta Foxa, który ma misję odkrycia tajemnic swojego zmarłego ojca, ale nie będzie sam, ponieważ będzie miał demonicznego partnera.

Subskrybuj kanał YouTube GX