9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

do? James Hetfield z Metalliki rozpłakał się podczas koncertu w Brazylii

Niech ktoś go bardziej przytuli, proszę… James Hetfield, kapitan legendarnej MetallikiStał się ogólnoświatową wiadomością dzięki emocjonalnemu momentowi, który przeżył podczas prezentacji grupy Brazylia, Kraj, w którym muzyk rozpłakał się na oczach tysięcy fanów. wykrzykiwać?

12 maja grupa pojawiła się w Stadion Mineirao, Belo Horizonte, brazylijskie miejsce, które było częścią trasy Heltfielda i jego firmy po Ameryce Południowej po pandemii COVID-19, kazało im przełożyć dwa koncerty.

Zdjęcie: Getty Images

James Hetfield był szczery wobec swoich fanów w Brazylii na temat niepewności związanej z wiekiem

Total poinformował, że podczas swojej prezentacji w Brazylii James Hetfield poświęcił minutę, aby podzielić się z ponad 45 000 fanów, którzy tam byli, Twoje uczucia dotyczące tego, jak upływ czasu i wieku sprawił, że czujesz się tak niepewnie o jego karierze muzycznej.

Muszę ci powiedzieć, że nie czułem się dobrze, zanim tu przyjechałem. Czułem się trochę niepewnie, jakbym był teraz stary, nie mogę tego tknąćPodczas imprezy lider Metalliki powiedział, że jest szczery wobec swoich fanów o swoich uczuciach.

do?  James Hetfield z Metalliki rozpłakał się podczas koncertu w Brazylii
James Hetfield gra w Chase Center w San Francisco / Zdjęcie: Getty

Kapitan Metalliki wybuchnął płaczem, gdy jego przyjaciele go przytulili

„To właśnie mówiłem do siebie w mojej głowie. Rozmawiałem więc z tymi facetami (kolegami z zespołu) i pomogli mi, tak proste, jak to. Przytulili mnie i powiedzieli: „Jeśli źle się poczujesz na scenie, będziemy uważać na twoje plecy”powiedział 58-letni muzyk.

Jeśli scena była już wystarczająco emocjonalna, pozostali członkowie Metalliki podeszli w tym momencie do Hetfielda, aby go przytulić. Emocje, które odczuwał muzyk, były tak intensywne, że rozpłakał się Pocieszają go natomiast koledzy i przyjaciele, z którymi jest od blisko 40 lat.

Teraz, patrząc na was wszystkich, wiem, że nie jestem sam i żadne z was. W tym czasie zakończył się dobry film Jamesa Hetfielda, który został podchwycony przez wielu fanów, którzy byli odpowiedzialni za przesłanie klipu i opublikowanie go w sieciach społecznościowych.

READ  Nowy samochód przypominający arogancję Anyi-Kudasai

Nie wspominając o tym, że mówią, że wszyscy walczą ze swoimi lękami i nie ma w tym nic złego. Mamy tylko nadzieję, że James Hetfield wie, że wciąż jest na loterii scenicznej i że będzie nas tu wielu, o wiele więcej, żeby chciał.