22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego nadal używam smartfona, który został wydany ponad 3 lata temu?

Dlaczego nadal używam smartfona, który został wydany ponad 3 lata temu?

Telefon komórkowy, z którego korzystam na co dzień, to urządzenie weterana, które ma już 3 lata. Powiem ci, dlaczego ciągle na niego stawiam.

Panel OPPO Znajdź X2 Pro.

Jednak minęło już kilka lat, odkąd ujrzał światło dzienne OPPO Znajdź X2 Pro Nadal jest to telefon komórkowy, którego używam na co dzień. W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem okazję testować inne urządzenia z Androidem, jednak Zawsze wracam do smartfona chińskiej firmy.

Jestem z niego zadowolony, z jego wydajności, ekranu i szybkiego ładowania. Zawiera dokładnie to, czego potrzebuję na co dzień i myślę, że będę mogła korzystać z niego jeszcze przez jakiś czas. ta pozostałość, Który jest obecnie 599 euro w najbardziej kompletnej wersjistając się bardziej niż użyteczny w połowie 2023 r.

OPPO Znajdź X2 Pro

To OPPO ma wszystko, czego potrzebuję, będę w to klikać

Karta techniczna OPPO Find X2 Pro
Wymiary 74,4 x 165,2 x 8,8
200 gr
ekran 6,7 cala
120 Hz, 3168 x 1440 pikseli Quad HD+ 513 ppi
Współczynnik proporcji wynosi 20:9
Gorilla Glass 6 ma jasność 1200 nitów
Uzdrowiciel Qualcomma Snapdragona 865
Baran 12 GB LPDDR5
system operacyjny ColorOS 7.1 oparty jest na systemie Android 10
składowanie 512 GB UFS 3.0
kamery tyłek Potrójny, 48 + 48 + 13 MP, zoom optyczny 5x, zoom cyfrowy 60x, zoom 3D, stabilizacja obrazu, autofokus, wykrywanie twarzy, wideo 4K
Przede mną 32 megapiksele
bateria 4260 mAh z szybkim ładowaniem 65 W
inni IP65, szkło 3D, tył z ceramiki lub wegańskiej skóry, Wi-Fi 6, NFC

Smartfon Oppo ma niesamowity ekran, Byłem zaskoczony, kiedy spróbowałem go po raz pierwszy i nadal jestem z niego bardzo zadowolony. Jest zakrzywiony, co nie jest czymś, co mnie zbytnio ekscytuje, ale duża część, jaką zajmuje z przodu, i jego kolory mnie uzależniły. Technologia nie rozwija się już tak szybko jak lata temu. Mimo upływu czasu ta paleta nadal jest na najwyższym poziomie.

READ  Xiaomi 13 Pro przechodzi przez DxOMark i wypada poniżej Pixela 7 i iPhone'a 13 Pro

Ja też nie mam problemów z jej opiekunem, Qualcomma Snapdragona 865 To więcej niż wystarcza mi na co dzień. Ja nie gracz Nie wymagam zbyt wiele od maszyny, Jego wydajność pozostaje stabilna na przestrzeni lat i jestem w pełni zadowolony. Z drugiej strony mam szczęście, że mam modelkę 512 GBwięc przechowywanie nigdy nie było problemem.

OPPO Znajdź X2 Pro i aparaty

OPPO Znajdź aparaty X2 Pro.

Wszystko się zmienia, gdy docieramy do ich kamer. Nie jestem wielkim fanem fotografii, ale zdaję sobie z tego sprawę Większość czujników wokół mnie przewyższa czujniki OPPO Find X2 Pro. Jestem przekonany, że każdy inny użytkownik zmieniłby swój sprzęt ze względu na poziom obrazowania na chińskim terminalu, który przez lata bardzo ucierpiał. Myślę jednak, że jeszcze trochę wytrzymam.

Chociaż żywotność baterii jest taka sama jak w przypadku każdej innej baterii, a czas jej działania nie jest już taki, jak kiedyś, Nie mam problemów z niezależnością naszego bohatera. Ma to związek z tym, że pracuję z domu, ładowarkę mam zawsze pod ręką, a technologia szybkiego ładowania uchroniła mnie od niejednego kłopotu.

OPPO Znajdź X2 Pro

Wysokiej klasy Android ma w sobie dużo życia, a ten OPPO Find X2 Pro jest tego dobrym dowodem. Z najlepszych urządzeń można uzyskać dużo energii i amortyzować duże wydatki przez lata. Wielu użytkowników, w tym ja, nie potrzebuje najnowszych wersji do codziennej wydajności.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.

READ  Kroki, aby aktywować przycisk sztucznej inteligencji w WhatsApp | Zabawa sportowa