22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego meksykańska piosenkarka została aresztowana w Stanach Zjednoczonych?  – Fox Sports

Dlaczego meksykańska piosenkarka została aresztowana w Stanach Zjednoczonych? – Fox Sports

Lalo Mora Został aresztowany o świcie 11 marca w Medynie Szczyt RiveryI AniołyI Kalifornia; Został jednak zwolniony tego samego dnia po wpłaceniu kaucji w wysokości 20 000 USD, zgodnie z danymi z Chamouni 3′, znanego dziennikarza przy Instagram.

W tej chwili przyczyny nie są znane, choć nieoficjalnie mówi się, że sprawa trafiła przed oblicze sprawiedliwości. za przestępstwo seksualne.

Mimo że został zwolniony przez władze USA, Lalo Mora Musi stawić się w sądzie 11 maja.

To nie pierwszy raz Lalo Mora Był kojarzony z tego rodzaju kontrowersjami, ponieważ kilka miesięcy temu został skierowany, ponieważ niewłaściwie dotknął kobiety, w sytuacji, w której temu zaprzeczył. oto jestem, za pośrednictwem YouTube’a.

„Nic takiego nie zrobiłem, to wybryk kamery, były dwie kamery. Jak mam złapać damę? I mówię to wszystkim: Nie żebym nie miał miejsca, z którego można by zabrać lub zostać zabranym od, nie mówiąc już o mojej publiczności”.

Możesz być zainteresowany: „To ten, który zasługuje na cierpienie”: brat Daniego Alvesa sprzeciwia się Joanie Sanz

Kim jest Lalo Mora, słynny meksykański piosenkarz regionalny?

Eduardo Mora Hernandeza „Lalo Mora” Jest regionalną meksykańską piosenkarką, urodzoną w Ramones, Nuevo Leongdzie zaadoptował swój gust muzyczny i bez klasy nauczył się grać na bajo sexto, po prostu słuchając dźwięków instrumentu.

w wieku dwudziestu lat, Lalo Mora Dołącz do niego Guadalupe Mendoza utworzyć plik binarny Lube i Lalo; Stamtąd rósł jego talent i miłość do aktorstwa, co doprowadziło go do założenia firmy Poszukiwacze Nuevo Leon, w 1980 roku

Grupa jest połączona z Javiera Riosa, Eliuda Lopeza i Homero de Leonaktóry zasłynął takimi hitami jak „Mój nowy dom”, „Trzymaj się za serce” i „Laurita Garza”pośród innych.

mimo sukcesu, Lalo Mora Zdecydował się rozpocząć karierę jako solista iw 1993 roku opuścił zespół, ustępując miejsca Journey składającej się z czterech albumów, z których ostatni ukazał się w 2010 roku.

READ  Twój horoskop na niedzielę, 21 maja: przeanalizuj swoje oczekiwania dotyczące miłości, pieniędzy i zdrowia | Tarota | Meksyk

Możesz być zainteresowany: „Vatos, oni tego nie wezmą…”: Franco Escamilla atakuje tych, którzy nazywają go mizoginem