2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego kobieta woli iść na imprezę Taylor Swift niż na ślub swojej matki

Dlaczego kobieta woli iść na imprezę Taylor Swift niż na ślub swojej matki

Stała się wirusową kobietą portale społecznościoweI po tym wolał uczestniczyć w koncercie piosenkarza Taylora Swifta ze ślubu jego matki.

Według szeroko rozpowszechnionego postu redditMłoda kobieta zdradziła, że ​​jej mama ponownie wychodzi za mąż i choć nie lubi swojego nowego partnera, miała być obecna w jej wyjątkowym dniu, ale wszystko się zmieniło, gdy wygrała bilety na przedstawienie przetłumaczone przez „Blank” . Kosmos” i „Historia miłosna”.

„Moja mama ponownie wychodzi za mąż (mój biologiczny tata zmarł jakiś czas temu). Kilka tygodni temu wygrałem bilety na Taylor Swift w radiu tego samego dnia, co jej ślub”.

Przeczytaj także Salinas Bligo prosi Chomel Torres, aby nie opuszczał Total Play: „Zostań, to się więcej nie powtórzy”

Młoda kobieta powiedziała, że ​​jej matka zrozumie ją, jeśli chodzi o zaplanowaną przez siebie „Eras Tour”, która będzie „jedynym w życiu przeżyciem”, którego nie można przegapić.

„Kocham moją mamę i źle się czuję z powodu nieobecności na jej ślubie, ale pomyślałam, że zrozumie ze względu na okoliczności. Nie lubię mojego przyszłego męża i czuję, że zobaczenie Taylor Swift jest jednorazowym… doświadczenie na całe życie, którego nie chcę przegapić”.

Kobieta otwarcie powiedziała matce, że jej partner jej nie kocha, więc nie czuje się „winna” za to, że ją zawiodła. Ślub.

Przeczytaj także Wideo: Christian Nodal wydaje ponad 800 000 pesos na zakup butów do tenisa w ciągu jednego dnia

„Wyjaśniłam mamie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, że nie radzę sobie w małżeństwie, ale nadal planuję być na weselu. […] Ale potem wygrałem bilety i wszystko się zmieniło” – czytamy w wyznaniu na Reddicie.

Zgodnie z oczekiwaniami post szybko stał się wirusowy i wygenerował różnego rodzaju komentarze. Niektórzy nazywali ją „złą córką”, ponieważ nie uczestniczyła w ślubie matki.

READ  Dramatyczna akcja ratunkowa prawie 300-metrowego dziecka wiszącego na wózku inwalidzkim

Inni mówili mu, że najlepiej będzie przyjść na imprezę, a potem „pominąć” imprezę. Pewne jest, że publikacja podzieliła opinie.

czyta Również Tunden z najlepszymi memami „Pato” Borghetti po komentarzu Halle Bailey

Tożsamość młodej kobiety nie została ujawniona, by uniknąć ataków w sieci, ale znane są szczegóły dotyczące czasu, kiedy odmówiła udziału w ślubie matki, ponieważ była obecna na przyjęciu Taylor Swift.

Z informacjami z EL COMERCIO PERU.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

aosr