28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego fani Taylor Swift sprzedawali bilety na wyścigi konne w Meksyku?

Dlaczego fani Taylor Swift sprzedawali bilety na wyścigi konne w Meksyku?

Ponieważ mogą? Tak, ale istnieje głębsze wyjaśnienie… Sprzedaż biletów na koncert Taylor Swift w Meksyku jeszcze się nie rozpoczęłaa wszystko wskazuje na to, że fani oszaleją i będą walczyć ze wszystkimi swoimi narzędziami, aby móc uczestniczyć w „Eras Tour” CDMX.

Na wypadek, gdyby żyli pod kamieniem, Taylor Swift ogłosiła 2 czerwca trzy koncerty w Meksyku w ramach swojej obecnej światowej trasy koncertowej, której wielu nie uważa za przegapioną z powodu Będzie to pierwszy raz piosenkarki w naszym kraju.

Taylor Swift wystąpi w Meksyku. Zdjęcie: Getty Images

Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na Taylor Swift w Meksyku

Co więcej – poza faktem, że Taylor Swift ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie – wielu, wielu innych chce przyjechać na „Eras Tour”, aby obejrzeć Wycieczka po stadionie, podczas której Taylor przegląda wszystkie rekordy i hity swojej kariery.

Powiedziawszy to, możesz to sobie wyobrazić Fani Taylor Swift w Meksyku już przygotowują wszystko do sprzedaży biletów. Tak bardzo, że wydarzenia sportowe lubią Wyścigi konne na Hipódromo de la Americas. Ale jaki jest powód?

Fani Taylor Swift wyprzedali bilety na wyścigi konne w Hipódromo de las Américas. Zdjęcie: Mario Jaso/CUARTOSCURO.COM

Ale fani Taylor Swift wyprzedali już bilety na inne wydarzenia na Ticketmaster

jak dobrze wiesz, Sprzedaż biletów na koncerty Taylor Swift w Meksyku rozpocznie się 13 czerwca A po zarejestrowaniu fanów, aby uzyskać dostęp do wirtualnej kolejki. Coś, czego nie widzieliśmy wcześniej w innych wydarzeniach i to naprawdę daje nam wyobrażenie o ogromie tego.

Tak zwani „swifties” przygotowali już gotówkę i karty kredytowe, aby móc wejść na stronę Ticketmaster i kupić bilety na koncert Taylor Swift w Meksyku. Ale, Boją się, że za godzinę ich karta nie zostanie zaakceptowana na platformie.

Fani piosenkarza sprzedali wyścigi konne na Hipódromo de las Américas

Właśnie z tego powodu fani Taylor Swift wyprzedali bilety na inne wydarzenia organizowane przez Ticketmaster. Jednym z nich – który pozostawił już wiele memów w Internecie – był Wyścigi konne zaplanowano na piątek, 9 czerwca na Hipódromo de las Américas.

Okazało sięFani piosenkarza chcą mieć pewność, że ich bilety nie zostaną odrzucone podczas sprzedaży biletów Taylor Swift w Meksyku.Kupili bilety na wyścigi konne w cenie od 18 do 45 pesos.

Bilety były tanie i kupili je, aby sprawdzić, czy Ticketmaster akceptuje ich karty kredytowe i debetowe. Zdjęcie: @Evangaylionn (Twitter)

Fani Taylor Swift kupują inne bilety, aby sprawdzić, czy ich zostanie zaakceptowany przez Ticketmaster

Na stronie Ticketmaster wydarzenie Hipódromo de las Américas jest już wyprzedane i to było dzięki Fani Taylora, którzy zorganizowali się w mediach społecznościowych, aby kupić bilety na inne wydarzenia Ticketmaster Dlatego upewnij się, że strona nie odrzuci twoich kart w odpowiednim czasie.

Rzeczywiście, w sieciach społecznościowych również o tym informują Fani Taylor Swift w Meksyku już kupują bilety Mecze baseballowe Czerwonych Diabłówwszystko po to, by sprawdzić stan swojej karty i przygotować się na zakup biletów na koncerty Taylora w Foro Sol.

Zdjęcie: @Evangaylionn (Twitter)

Coś podobnego stało się w Argentynie z biletami Taylor Swift

Ale nie myśl, że ta procedura zakupu biletów w celu weryfikacji metody płatności „dotyczy” tylko wydarzeń w Meksyku, ponieważ W Argentynie kilka wydarzeń zostało wyprzedanych przez fanów Taylor Swift z Chile, którzy kupili bilety, aby sprawdzić, czy mogą użyć swojej karty. w sprzedaży biletów.

Ta akcja spotkała się z wieloma głosami krytyki, ponieważ niektórzy uważają ją za brak szacunku dla artystów, którzy sprzedali bilety (i mogą nie mieć publiczności na swoich koncertach), a także Fani z Chile, którzy „zajmują” miejsca fanów Taylor Swift w Argentynie.

Obraz: zrzut ekranu

Sprzedaż biletów na koncerty Taylor Swift w Meksyku będzie szalona

Nie ma wątpliwości, że Taylor Swift jest fanem w Meksyku (i na całym świecie) Biegną, by zagrać w jednej z najbardziej niesamowitych sprzedaży biletów ostatnich lat. Coś, czego nie wiemy, czy jesteśmy szczęśliwi, czy się boimy.

Na koniec przypominamy o tym Taylor Swift będzie w Meksyku 24, 25 i 26 sierpnia w Foro Sol, Tak więc z pewnością będziemy nadal słyszeć o tym (i innych wiadomościach) w nadchodzących tygodniach. Nadchodzi prawdziwa bitwa stulecia!

Oficjalny plakat koncertów Taylor Swift na CDMX / Fot. OCESA

READ  Wideo: Widz atakuje i zabija zapaśnika WWE w transmisji na żywo