23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego Elon Musk zabroni używania produktów Apple w swojej firmie?

Dlaczego Elon Musk zabroni używania produktów Apple w swojej firmie?

Założyciel Tesli I SpaceX, Elona Muska, Zakwestionował porozumienie osiągnięte pomiędzy Manzana I firma zajmująca się sztuczną inteligencją OpenAI, Ostrzegał przed tym zostanie zakazane Używać iPhone w swoich firmach Ponieważ dla niego ten związek zagraża bezpieczeństwu danych.

„Apple nie ma pojęcia, co się właściwie stanie, gdy prześlesz swoje dane do OpenAI. Oszukują Cię„, powiedział południowoafrykański miliarder na swoim koncie w sieci społecznościowej X, która również jest jego własnością.

Wyraz twarzy biznesmena pojawił się po osiągnięciu porozumienia dzięki złożonemu przez niego podpisowi Steve’a Jobsa I kreatywnych ludzi CzatGPT Co doprowadziło do prezentacji inteligentnego systemu Apple, którego celem jest „optymalizacja wykorzystania urządzeń Apple poprzez… sztuczna inteligencja „Generatywna (sztuczna inteligencja)”.

Przeczytaj także: WWDC: Hasła i aplikacja do tworzenia kopii lustrzanych to jedne z najważniejszych osiągnięć Apple

W sercu tego systemu firma z Cupertino (Kalifornia) umieściła swojego wirtualnego asystenta Siri, który został całkowicie zaktualizowany. Aby osiągnąć ten cel, firma nawiązała współpracę z OpenAI. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Apple w celu integracji ChatGPT [el robot conversacional de OpenAI, ndlr] Wskazali, że jest ona na ich urządzeniach w tym roku.Ze swojej strony dyrektor generalny OpenAI powiedział: Sama Altmana Wykorzystał także swoje sieci społecznościowe, aby wskazać temat: „Myślę, że ci się spodoba” – ocenił.

Apple Intelligence pojawi się w nowej wersji iOS 18, którą zaprezentowano także w poniedziałek na początku corocznej konferencji Apple poświęconej deweloperom technologii WWDC, w Dolinie Krzemowej.

„Wierzymy, że Apple Intelligence będzie niezastąpione w produktach, które już odgrywają istotną rolę w naszym życiu” – powiedział dyrektor generalny Apple. Tim gotuje.

Konferencja to coroczne spotkanie Apple skupiające programistów tworzących aplikacje na urządzenia Apple, takie jak iPad, Mac i iPhone. Chociaż Apple od lat po cichu pracuje nad włączeniem funkcji sztucznej inteligencji, nie ugruntował jeszcze swojej ogólnej strategii ani nie wprowadził generatywnej sztucznej inteligencji w stylu ChatGPT, która rozprzestrzenia się na całym świecie od końca 2022 r.

READ  Styl iPhone'a WhatsApp | Fouad | JAK POBRAĆ NA TELEFON Z ANDROIDEM | Smartfony | sztuczka | 2022 | nd | nnni | gra sportowa

Wszystkie te ogłoszenia przygotowały grunt pod oczekiwaną premierę iPhone’a 16 jeszcze w tym roku i otworzą drzwi do „renesansu wzrostu” dla firmy, twierdzi Daniel Ives, starszy analityk Wedbush Securities.

Przeczytaj także: Apple ogłasza bezpłatną integrację z ChatGPT

Dolina Krzemowa jest przekonana, że ​​generatywna sztuczna inteligencja głęboko zmieni sposób, w jaki użytkownicy wchodzą w interakcję ze smartfonami i komputerami. Jednakże tego typu technologia jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju i korzyści z niej płynące nie są do końca jasne.

*Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, to wiodąca sieć medialna założona w 1991 roku, która działa na rzecz promowania wartości demokratycznych, niezależnego dziennikarstwa i wolności słowa w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.      
    Dołącz do naszego kanału
      

      
EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na WhatsApp na Twoim urządzeniu mobilnym. Odkryj najważniejsze wiadomości dnia, artykuły opinii, rozrywkę, trendy i nie tylko.