24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dla zdrowia psychicznego! Eric Rubin przerywa ciszę i ujawnia prawdziwy powód rozstania z Andreą Legaretą

W ostatnich tygodniach jedna z najbardziej kontrowersyjnych kwestii w branży rozrywkowej eksplodowała po wiadomości, że jedna z najbardziej stabilnych par w branży rozrywkowej poinformowała, że ​​zamierzają się rozstać, mówimy o tym. Andrzej Legareta I Eryk Rubin, Którzy po ujawnieniu swojego pięciomiesięcznego rozstania wypuścili wszelkiego rodzaju komentarze od swoich fanów, z których wielu potwierdziło, że po tym rozstaniu nie mogą już wierzyć w miłość.

O separacji odnoszący sukcesy gospodarz porannego programu „Hoy” wyjaśnił, że odległość między nią a piosenkarką była w dobrych stosunkach i ze względu na nią będą nadal pracować razem nad niektórymi projektami i pracami, które już dzielili, ale tak nie jest. Wszystko to wciąż daje jej fanom nadzieję, czego Legarita nie wykluczyła. Możliwość wznowienia jej i ojca jej córek w przyszłości. relacja.

W tym kontekście to teraz słynny piosenkarz „With Everything But Me” wygłosił mocne oświadczenie, ujawniając prawdziwe przyczyny zerwania z były członek Z „Truskawek ze śmietaną” i potwierdzili, że decyzja o rozstaniu jest czymś, nad czym pracowali już od kilku miesięcy i to właśnie ze względów zdrowia psychicznego i emocjonalnego.

Dla zdrowia psychicznego i emocjonalnego

Dał mu to do zrozumienia, kiedy przyznał, że decyzja o zakończeniu związku była czymś, co doradził im jego terapeuta: „To ćwiczenie, które polecam nam na terapii i my je robimy. Jesteśmy otwarci” — powiedział. – powiedział w rozmowie z magazynem. z.

Słynny piosenkarz zauważył, że on i Andrea rozumieją, że zmiany wymagają wielu rzeczy moc Aby wyjść ze strefy komfortu, ale tylko w ten sposób osiąga się w życiu wielkie rzeczy, takie jak osiągnięcia osobiste i rodzinne.

W tym sensie piosenkarka pokazała, że ​​tym, czego szukają jako małżeństwo, jest równowaga, ponieważ oboje są przekonani, że jest to coś, co muszą zrobić, aby szukać pozytywnych przemian w życiu swoim i swoich bliskich. córki. .

READ  Salma Hayek dedykuje swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame swoim zwolennikom

gafa

Czytaj:

Po ogłoszeniu separacji Eric Rubin i Andrea Legarreta pojawiają się publicznie jako rodzina