28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Djokovic wywołał kontrowersje wśród francuskiej publiczności na Roland Garros

Djokovic wywołał kontrowersje wśród francuskiej publiczności na Roland Garros

Novak Djokovic (3 miejsce w rankingu ATP) Udało mi się wygrać w trzeciej rundzie Roland Garros przeciwko Alejandro Dawidowicz Fokina (34) By 7-6(4), 7-6(5) i 6-2 w ponad trzy i pół godziny gry. Tym samym udało mu się dostać do drugiego tygodnia Wielkiego Szlema na ceglanym pyle.

Jednak w walce z hiszpańską tenisistką, Noel pokłócił się z francuską publicznością. Ogłoszenie nastąpiło po wygraniu drugiego seta w ciasnym tie-breaku.

Fani obecni na Philippe Chatrier wygwizdali byłego numer jeden na świecie Serbowie odpowiedzieli, wskazując na nich i wydawali się bardzo zdenerwowani z pracą ogólną.

To nie pierwszy raz, kiedy ludzie French Open mieli bezpośredni wpływ na graczy podczas meczu: zdarzyło się to Amerykaninowi. Taylora Fritzaktóry po pokonaniu domorosłego Arthura Renderknesha wykonał niezliczone skinienia głową w stronę trybun.

W poszukiwaniu ćwierćfinału trzeci w rankingu Serb na świecie zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Peruwiańczykiem Juanem Pablo Fariasem a Paulem Hubertem Hurkaczem.

Oglądaj akcję ze wszystkich kortów Rolanda Garrosa w ESPN w Star+

READ  Checo Pérez zajął trzecie miejsce w Grand Prix Stanów Zjednoczonych