18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Diogo, pierwsza ofiara pum;  Meritao zostanie przeniesiony

Diogo, pierwsza ofiara pum; Meritao zostanie przeniesiony

Fernando Villa i Adriana MaldonadoCzytanie: 4 minuty.

Joserra: „Pumy muszą pilnie uporządkować swoją drużynę piłkarską”

UNAM przegrał z Monterrey przez osuwisko, tracąc tym samym wszelkie szanse na awans do playoffów.

Elementy brazylijskie nie są uwzględnione w planach kadry technicznej zespołu uczelni

Meksyk – Diogo de Oliveira I Hegora Meritao Będzie pierwszą ofiarą kuguaryL ujawnił ESPN Źródła zbliżone do klubu uniwersyteckiego. Obaj brazylijscy zawodnicy nie będą kontynuować gry w drużynie Cats na początku 2023 roku, kiedy wygasną im wypożyczenia i nie zostaną uwzględnieni w planach kierowanego przez niego sztabu trenerskiego. Antonio Turki Muhammad.

W razie MaszynaZarząd i zawodnik nie przedłużyli pożyczki po wygaśnięciu jego dwuletniego kontraktu. Brazylijczyk Elanyero nie wpisał się w plany kolejnego turnieju, a klub zdecydował się nie realizować opcji zakupu po wypożyczeniu z Plaza Colonia z Urugwaju, które ma być pierwszą porażką zespołu w Apertura 2023.

chwila, Hegora Meritao Skończył również wypożyczenie z drużyną, a jego list został kupiony przez Cats Board, ale zamierzają go wypożyczyć na następny turniej. ESPN Był w stanie potwierdzić, że na początku roku pomocnik z Ameryki Południowej otrzymał oferty z klubów w Liga MX I Stany Zjednoczone, więc teraz będzie myślał o tym, jaki będzie jego los.

Meritao i Diogo nie będą kontynuować gry w składzie Cats.Imago 7

Z drugiej strony, zaledwie dwa dni po zakończeniu udziału w Clausurze 2023, Koty przełamały szeregi i rozpoczęły okres urlopowy, więc dopiero 25 maja przyszłego roku zgłoszą się na badania fizykalne i lekarskie, aby rozpocząć przedsezonową pracę dla inauguracja 2023 r.

Elementy zespołu uczelnianego spotkały się w poniedziałek w obiektach Cantery na rozmowę z personelem technicznym i administracyjnym.

„Dzisiaj nie było za bardzo o czym rozmawiać. Pożegnanie turnieju, który się odbył, zalecenia na wakacje, czekać co będzie, wrócimy 25-go z odnowionym duchem i z większą siłą do zmiany sytuacji, której nie ma Co. kuguary Warto – powiedział bramkarz Urugwaju Sebastiana Sosę Już w ten poniedziałek w Canterze.

the kuguary Zremisowali o swoje drugie mistrzostwo bez powrotu w meksykańskiej piłce nożnej, po tym jak zostali wyeliminowani po przegranej 4-1 z Monterrey, za co piskliwy Zdał sobie sprawę, że zespół ma dług wobec fanów.

„Niestety nie spełniło się to, czego oczekiwaliśmy i zamierzaliśmy. Było bardzo trudno. Drużyna zasługuje na to, aby być na szczycie, a wiele rzeczy to więcej niż to, co daliśmy, musimy teraz odwrócić stronę i skupić się na kolejnych mistrzostwach, aby włóż to. kuguary Tam, gdzie zasługuje, czyli walczyć o tytuły – powiedział Urugwajczyk.

Odnośnie routera, Antoniego Muhammada Jako ostatni opuścił kamieniołom kuguary. Argentyński strateg spotkał się z Leopoldo Silvą i Miguelem Mejią Barronem, odpowiednio prezesem i wiceprezesem ds. sportu, aby rozpocząć planowanie składu drużyny na nadchodzący turniej.

READ  Jak grają Polacy? Efrain Juarez przywraca Polskę do życia przeciwko Meksykowi w pierwszej połowie 2011 roku