18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Diego Forlan został wyrzucony jako DT w Urugwaju przez Zoom

Meksyk /

Diego Forlan odejść Koniec tego tygodnia ten Siedzisko Ateny, Klub Druga Liga Urugwajska Kto wyreżyserował go w dwunastu grach i od Ogłoś menedżerów Dla byłego napastnika koniec linku w kontakcie Poprzez platformę Zoom.

Następnie klub urugwajski podziękował Forlanowi za „zaangażowanie i pracę” na czele zespołu, który należy do Grupa Pachuca. W swojej krótkiej karierze trenerskiej Urugwajczyk osiągnął sukces Wyjmij w sumie 23 mecze Spośród tych, którzy wygrali osiem, zremisowali przy ośmiu i przegrali pozostałe siedem.

Odejście Atenas nastąpiło w momencie, gdy drużyna San Carlos jest na szóstym miejscu z 17 jednostkami, zapewniając przejście do finałowej ligi. Lokalna prasa donosiła, że ​​były gracz Celeste miał Ostre dyskusje z pracownikami klubuCo ostatecznie doprowadziło do jego odejścia.

Szef Atenas SAD, Juan Pablo Fassi Wspomniano o tym wkrótce po przybyciu Furlana Wyniki nie będą głównym czynnikiem Za stabilność trenera, bo stawiają z nim na długofalowy projekt do czasu awansu.

Jednak po przegranej 2:1 drużyny z Rambla Juniors, trener został skazany dwa dni temu. „Dziękuję całemu zespołowi, personelowi pomocniczemu, administratorom i współpracownikom za synergię ich pracy. Nie chcieliśmy takiego wyniku, ale piłka nożna też jestForlan opublikował na swoim koncie na Twitterze.

READ  Portugalia, Polska, Ghana, Senegal, Tunezja, Maroko i Kamerun na Mistrzostwa Świata