28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Diego Bonita ujawnia swoją komediową stronę w pierwszym zwiastunie remake’u The Father of the Bride na HBO Max – CINEMABLEND

Meksykański aktor Diego Bonita występuje w nowym filmie Ojciec panny młodej, klasyku filmowym, w którym Steve Martin wcielił się w jedną z najbardziej lubianych ról w jego karierze.

Diego Bonita powoli monopolizuje Hollywood projektami coraz bardziej zorientowanymi na popkulturę. Ten najnowszy to remake Od ojca panny młodejfilm z 1991 roku, w którym Steve Martin zagrał nadopiekuńczego ojca, który odmówił poślubienia swojej córki.

W pierwszej zapowiedzi nowego wydania Boneta wpasowuje się w swoją komiczną trajektorię i pojawia się jako Adán Castillo, bardzo zrelaksowany facet, który uwielbia długie spacery. Problem w tym, że jego przyszły teść nie pochwala jego hobby, nie mówiąc już o stylu życia, więc nie uważa go za godnego poślubienia swojej córki.

Steve Martin i Kimberly Williams Paisley w wersji „Ojca panny młodej” z lat 90.

Ojciec panny młodej To jeden z ulubionych amerykańskich filmów tych, którzy dorastali w latach dziewięćdziesiątych. Ale ten remake to nowe spojrzenie na tę samą historię: rodzina jednak film z 2022 roku skupi się całkowicie na doświadczeniu CAF.

W obsadzie występują Andy Garcia (Ojciec chrzestny 3) i Gloria Estefan (Na żywo) jako rodzice, którzy ukrywają przed córkami przyszły rozwód; Adria Arjuna (Morbius) jako urocza kobieta, która prosi swojego chłopaka o rękę; i Diego Bonita (Luis Miguel, seriaJak mężczyzna, który w oczach ojca swojej żony wydaje się jej niegodny. Premiera filmu 16 czerwca wyłącznie w HBO Max.

READ  test osobowości | Test psychologiczny | To, co zobaczysz jako pierwsze na zdjęciu, ujawni się, jeśli łatwo się zakochasz | Badanie oczu dzisiaj | Test wirusowy 2021 | Wirusowe wyzwanie | Meksyk