3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Destrukcja Spotify jest coraz bliżej każdego dnia

Apple Music to usługa strumieniowego przesyłania muzyki firmy Apple. Narodziła się z przejęcia Beats and Od tego czasu tylko rosło. Na początku nie doszedł do poziomu Spotify, ale w ostatnich latach do niego nie doszedł, zjada tosty.

Stopniowo wprowadzane są ulepszenia usługi Skończyło się na tym, że zostawili Spotify na podłodze. Jakość dźwięku jest nieskończenie lepsza, ma tryb karaoke, koncerty na żywo, seriale takie jak Carpool Karaoke, stacje radiowe dla wszystkich smaków itp.

ostatnia orientacja

Jeśli to wszystko nie wystarczyło, aby rozwiać wątpliwości, kto był prawdziwym królem strumieniowego przesyłania muzyki, teraz tak się stanie. Apple Music ogłosił w komunikacie prasowym a Nowy sposób odkrywania koncertów na żywo dzięki Mapom. Cupertino wydało ponad 40 przewodników samych wydawców Apple Music.

Chodzi o to, aby zaznaczyć na mapach najlepsze miejsca do słuchania muzyki na żywo w pobliżu. Ale nie tylko to, po zlokalizowaniu lokalizacji, będziesz mógł zobaczyć kolejne koncerty bezpośrednio z map. On Rewolucyjny sposób na odkrywanie nowych zespołów i wokalistówAlbo dowiedziałeś się, że twój ulubiony zespół jest w twoim mieście i nawet tego nie zauważyłeś.

Zapowiedzieli również Set Listy, które dostarczą użytkownikom informacji o nadchodzących koncertach ich ulubionych artystów, a także pozwolą im Słuchaj tych samych piosenek, które są grane na koncertachi ekskluzywne informacje.

wszystko to Będzie dostępny od dzisiaj w niektórych regionach. Przewodniki koncertowe będą dostępne w głównych miastach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej. Twoja kolej, Spotify. Jeśli możesz.

w Applesphere | Apple Music: co to jest, ile kosztuje i czym różni się od Spotify