19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Desperacja, by pojechać do Polski

Główny trener reprezentacji Irlandii, Mark Dumildi, powiedział, że niedzielne Mistrzostwa Europy w hokeju na lodzie II w Polsce były szansą na usunięcie z ich organizacji najgorszego meczu olimpijskiego z Kanady w listopadzie 2019 roku.

Były gracz Bonbridge przejął tymczasowo dowództwo w Vancouver, kiedy Irlandia myślała, że ​​zarezerwowała miejsce na Igrzyska w Tokio, a sędzia wideo musiał interweniować z drugim pozostałym po prośbie o nominację. Kanada otrzymała rzut karny, który pozwolił im wyrównać ogólny wynik i wygrać serię rzutów karnych, aby złamać irlandzkie serca.

Dumildi otrzymał tę pracę na bardzo długi okres w październiku zeszłego roku i jest ponownie podekscytowany tym, że w niedzielę wieczorem po tej przegranej z Kanadą znów zaczyna działać.

„Przez Govt to było dziwne 16 do 18 miesięcy, ale było bardzo interesujące, było mniej dla graczy” – powiedział.

„Aby pokryć ludzi, trenowaliśmy i ciężko pracowaliśmy, aby zabrać ludzi na wyczynowy międzynarodowy hokej. Minęło dużo czasu, najwyraźniej dostaliśmy pierwszą szansę, aby tam pojechać po tych meczach w Kanadzie.

Green Machine, z nowym panelem sześciu nowych graczy, zmierzy się z Polską o 19:00 czasu irlandzkiego pierwszego dnia Mistrzostw Europy w hokeju na lodzie II w Gnisnow.

Wśród nich był Kevin O’Dwyer, który został zaproszony do głównej grupy na początku tego tygodnia, a Johnny Lynch musiał odejść w krótkim czasie. Człowiek z Cork, który ukończył koszulkę Leaving na początku tego lata, będzie pierwszym graczem Munster, który zadebiutuje od 2016 roku po Julianie Dale’u.

Dołączyli do niego spoza drużyny James Milligan, Kyle Marshall, Ben Nelson, Ian Stewart i Mark McNellis.

Tego lata Irlandia wygrała dwie niepokonane serie ze Szkocją i cztery razy z Great Britain Development Team.

Pierwszym celem tego turnieju Eurohockey jest zdobycie pierwszej piątki w ośmiodrużynowym turnieju, który odbędzie się w październikowych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

READ  Obie selekcje będą pokazywane od piątku 2 września

Dobre wyniki podniosą punkty w światowym rankingu i zapewnią najlepsze losowanie w kwalifikacjach i kwalifikacjach do Mistrzostw Europy w przyszłym lecie.

Ian Stewart i Jeremy Duncan świętują gola przeciwko zespołowi programistów z Wielkiej Brytanii

Ale z Irlandią, która zajmuje 14 miejsce na świecie w Polsce, poziom ten byłby niewielki, ponieważ bardzo niewielka liczba zawodników w Polsce gra wiele gier w środowisku Kovit-19.

„Nawet z naszych własnych programów nie mamy dużo wideo, więc trudno jest oszacować nasz własny rozmiar” – kontynuował Dumildi.

„Młodzi gracze, którzy przyjdą do tych turniejów, niektórzy będą się wyróżniać, niektórzy mogą walczyć, ale akceptujemy, że jest to część, przez którą ta drużyna musi przejść.

– Polska będzie w tej samej drabince, Szkocja będzie miała nowe twarze. Ogólnie wszystkie drużyny mają inne twarze. Wiele z nich nie rozegrało wielu meczów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Po meczu z Polakami w pierwszym spotkaniu obu drużyn Irlandia zmierzy się z Włochami, a następnie z Chorwacją. Na mecze klasyfikacyjne czekają Austria, Szkocja, Szwajcaria i Ukraina.

– Mieliśmy szczęście, że udało nam się zdobyć materiał z polskich meczów. Bez wątpienia będzie to trudny mecz na początek. Wcześniej trenowałem z ich klubami i zawsze mają dobre podstawy – powiedział Dumildi.

„Włochy są trochę nieznane; niefortunnie było pokonanie Chin w Malezji i odejście z Kanady.

„Przede wszystkim będę zachęcał się do gry. Musimy odejść od wiary w ciężką pracę i obronę. Dla mnie to musi być dane.

„Właśnie tak lubię grać. Ludzie w zespołach, z którymi byłem wcześniej związany, widzieli to. Pełne osadzenie zajmie trochę czasu, ale zobaczymy to na dłuższą metę”.

Drużyna Irlandii: Jamie Carr, James Milligan, Lee Cole, Kyle Marshall, Tim Cross, Mark McNellis, Peter McKinpin, Luke Madley, Sean Murray, Shane O’Donoghue, Michael Robson, Kevin O’Dwyer, Dork Walsh, Jeremy Duncan, Ben, Ian Stewart , Johnny McGee. Bilans podróży: Neil Classy, ​​Sam Highland.

READ  Prezydent RP: NATO „nigdy” nie zaatakuje Rosji | dotychczasowa Europa | TW