18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Depper cierpi w Polsce

W środowe popołudnie zmierzyli się z nim nasi mistrzowie Hiszpanii Bogan Szeszyn W meczu pierwszej rundy Liga Młodzieżowa UEFA.

Trenerem drużyny był Piotr Axiaszki, wzmocniony zawodnikami rezerw i zawodnikami pierwszego składu. Fornalczyk I ŁękowskiMiał okazję udowodnić swoją wartość na scenie europejskiej.

ten Odpychający Po zwycięstwach nad młodzieżą zaczął jako faworyt Real Madryt I FC BarcelonaMiejscowi lepiej wczuli się w grę i w 3 minuty rozpoczęli dobry strzał spoza obszaru Suzukiak, A piłka odbiła się od bramkarza, który kopnął piłkę ponad linię bramkową.

W 7. minucie Sporty Była wyraźna okazja, kiedy Mario Nazra Strzał na poprzeczkę. Następnie, Bardos Christopheck Pozycja ręka w rękę, bramkarz Klamra Wszedł w nogi naszego napastnika Celowo Musiał opuścić boisko po tym wpisie z kontuzją, sędzia podjął oszczerczą decyzję i nawet nie zarządził rzutu wolnego. W 18. minucie Jeremy Hernandez Deportivo zakończyło proces jednym strzałem Łukasz Łęgowski Piłka została złapana w dwóch częściach.

Mariusz Fornalczyk Jest jednym z najaktywniejszych zawodników w polskiej drużynie Łękowski Ma dwóch graczy Prowadzić samochód Został usunięty z pierwszej drużyny, która zagrała w tę wspaniałą grę. Nazra I Pszenica Dwa groźne strzały oddały w bramkę Kokoskiego, ale młody bramkarz spisuje się bardzo dobrze, najlepszy mecz polskiego bramkarza.

W 31. minucie Ruben Lopez Punktowane David de Resion W głowę sędzia pokazał tylko żółtą kartkę, kolejna nowa strata do miejscowej drużyny, miał już dwóch kontuzjowanych zawodników przed przerwą.

W 38. minucie młodzież Celowo Zrobili kolejny piękny akt koronki. Piłka okrążyła pole karne i w końcu poszła Fornalczyk, po raz pierwszy w tym meczu powalił obrońcę strzałem z lewego rogu i powalił Bryce’a Suareza.

W 45. minucie Zbiornik Zakończył się najlepszy akt meczu, czyli najlepsze 45 minut miejscowej publiczności i to, co kibice mogą zobaczyć na nowym stadionie Florian Grzegorz Więc mu to pokazali.

READ  I Never Cry Review - Odyseja kochającej ostrej kobiety z Polski do Irlandii, ponownie | Obrazek

W drugiej części Odpychający Byłem całkowicie odłączony od spotkania i widziałem, jak siły są na korzyść CelowoNiebiesko-biała drużyna nie ma szans na wpakowanie bramkarza w tarapaty Łękowski. Polski bramkarz miał dwie dobre interwencje i więcej kłopotów w obronie w drugiej połowie Juan Rodriguez I Danny Parsia,Dwa zabezpieczenia Odpychający Zostali wyprzedzeni przez szybkich polskich napastników. W ostatnich minutach kara meczu przyszła i odeszła Jeremy Hernandez Chciał, aby lokalny zespół zwiększył presję, aby znaleźć kogoś innego.

Fabian Kirselka Zdobył 3-0. Ciężka korekta dla niego Odpychający młodzież Manuel Pablo Musisz wszystko położyć, aby odwrócić grę Reacher. Spotkanie ratunkowe odbędzie się 20 października, a atmosfera będzie więcej niż doświadczenie Ssessin.

Galeria zdjęć: Daniel Tresbox

Arkusz danych:

Bogan Schsein:
1. Łukasz Łęgowski, 2. Dawid Rezaeian [C]. 21

Deportivo La Coruña:
1. Bryce Suarez, 12. Enrique Tejio, 4. Juan Rodriguez, 5. Danny Porcia, 33. Manu Rivas, 10. David Mella, 7. Mario Nazera, 6. Mario Dominguez, 26. Ruben Lopez, 11. Jeremy Hernandez,
27. Pablo Trico

Cele:
39 '1: 0 Fornalczyk
45’2:0 Bk
90’3:0 Grzełka