28 marca, 2024

Depper cierpi w Polsce

W środowe popołudnie zmierzyli się z nim nasi mistrzowie Hiszpanii Bogan Szeszyn W meczu pierwszej rundy Liga Młodzieżowa UEFA.

Trenerem drużyny był Piotr Axiaszki, wzmocniony zawodnikami rezerw i zawodnikami pierwszego składu. Fornalczyk I ŁękowskiMiał okazję udowodnić swoją wartość na scenie europejskiej.

ten Odpychający Po zwycięstwach nad młodzieżą zaczął jako faworyt Real Madryt I FC BarcelonaMiejscowi lepiej wczuli się w grę i w 3 minuty rozpoczęli dobry strzał spoza obszaru Suzukiak, A piłka odbiła się od bramkarza, który kopnął piłkę ponad linię bramkową.

W 7. minucie Sporty Była wyraźna okazja, kiedy Mario Nazra Strzał na poprzeczkę. Następnie, Bardos Christopheck Pozycja ręka w rękę, bramkarz Klamra Wszedł w nogi naszego napastnika Celowo Musiał opuścić boisko po tym wpisie z kontuzją, sędzia podjął oszczerczą decyzję i nawet nie zarządził rzutu wolnego. W 18. minucie Jeremy Hernandez Deportivo zakończyło proces jednym strzałem Łukasz Łęgowski Piłka została złapana w dwóch częściach.

Mariusz Fornalczyk Jest jednym z najaktywniejszych zawodników w polskiej drużynie Łękowski Ma dwóch graczy Prowadzić samochód Został usunięty z pierwszej drużyny, która zagrała w tę wspaniałą grę. Nazra I Pszenica Dwa groźne strzały oddały w bramkę Kokoskiego, ale młody bramkarz spisuje się bardzo dobrze, najlepszy mecz polskiego bramkarza.

W 31. minucie Ruben Lopez Punktowane David de Resion W głowę sędzia pokazał tylko żółtą kartkę, kolejna nowa strata do miejscowej drużyny, miał już dwóch kontuzjowanych zawodników przed przerwą.

W 38. minucie młodzież Celowo Zrobili kolejny piękny akt koronki. Piłka okrążyła pole karne i w końcu poszła Fornalczyk, po raz pierwszy w tym meczu powalił obrońcę strzałem z lewego rogu i powalił Bryce’a Suareza.

W 45. minucie Zbiornik Zakończył się najlepszy akt meczu, czyli najlepsze 45 minut miejscowej publiczności i to, co kibice mogą zobaczyć na nowym stadionie Florian Grzegorz Więc mu to pokazali.

READ  Dominikana przenosi 4 swoich obywateli z Ukrainy do Polski

W drugiej części Odpychający Byłem całkowicie odłączony od spotkania i widziałem, jak siły są na korzyść CelowoNiebiesko-biała drużyna nie ma szans na wpakowanie bramkarza w tarapaty Łękowski. Polski bramkarz miał dwie dobre interwencje i więcej kłopotów w obronie w drugiej połowie Juan Rodriguez I Danny Parsia,Dwa zabezpieczenia Odpychający Zostali wyprzedzeni przez szybkich polskich napastników. W ostatnich minutach kara meczu przyszła i odeszła Jeremy Hernandez Chciał, aby lokalny zespół zwiększył presję, aby znaleźć kogoś innego.

Fabian Kirselka Zdobył 3-0. Ciężka korekta dla niego Odpychający młodzież Manuel Pablo Musisz wszystko położyć, aby odwrócić grę Reacher. Spotkanie ratunkowe odbędzie się 20 października, a atmosfera będzie więcej niż doświadczenie Ssessin.