28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Demon Slayer Mugen Train via Crunchyroll sub Spanish: Jak i kiedy zobaczyć specjalny program Kimetsu no Yaiba z napisami | Anime | Seria | nnda nnlt | Sława

Jaka jest oś czasu dla serii „Pogromca demonów: Pociąg do Mugen”? Anime”Seria rozdziałów opartych na filmie, który ukazał się w 2020 roku, będzie miała premierę i przyniesie nowy, niepublikowany materiał na temat przygód Tanjiro Kamado, Nzuko i Inosuke, między innymi postaci, w które grała.Jedno z najpopularniejszych i najpopularniejszych anime ostatnich lat.

więcej informacji: Kiedy ukaże się „Demon Slayer” 2?

stworzyć Po raz pierwszy pojawił się 15 lutego 2016 r Revista Shūkan Shōnen Jump. W miarę upływu czasu realizacji, jej sukces postępował, a manga dotarła do telewizji za pośrednictwem studia. . Premiera anime miała miejsce 6 kwietnia 2019 roku.

W ten sposób popularność anime rozprzestrzeniła się również na świat kina. 16 października 2020 r. film „Kimetsu no Yaiba: Kyōdai no Kizunalub znany również jakoKimetsu no Yaiba: Pociąg Mugen”, W reżyserii Haruo Sotozaki.

więcej informacji: Tekst piosenki „Gurenge” został przetłumaczony na język angielski

W ten sposób taśma stała się pilnikiem Najwyższy film anime wszech czasów i dorastałem 503 miliony dolarów na całym świecie. Fenomen pogromcy demonów wciąż ma wiele do powiedzenia, a październikowa premiera jest konkretnym przykładem.

„Pogromca demonów”, japońskie anime, w którym występuje Tanjiro Kamado, nadal przyciąga i ekscytuje uwagę świata. (Zdjęcie: Ufotable)

Kiedy możesz obejrzeć „DEMON SLAYER: MUGEN TRAIN”?

film “Demon Salier: Pociąg Mugen”, wydany w 2020 roku, pojawi się jako 7-odcinkowa seria Oraz ekskluzywne i niepublikowane materiały. Hit anime, który pokaże pierwszy odcinek w niedzielę 10 października W kolejnych godzinach, w zależności od krajów, w których będzie dostępny:

Tabela

  • Jest 11:15 w Peru i Kolumbii
  • W Chile jest 12:15
  • 18:15 czasu hiszpańskiego
  • W Meksyku jest 11:15
  • W Argentynie jest 13:15

Jak obejrzeć film „DEMON SLAYER: MUGEN TRAIN”?

dla “Kimetsu no YaibaWidać to od października na platformach Funimatio I Chrupiąca Bułka. Nowa odsłona opowie historię widzianą w filmie, ale z innymi perspektywami, takimi jak to, co się stało Renkoko Po wyjściu ze spotkania Łowców Demonów.

Jaki jest motyw „DEMON SLAYER: MUGEN TRAIN”?

Film, a teraz serial „Demon Slayer: Mugen Train” opowie, jak to zrobić Tanjiro Kamado, protagonista anime, wraz ze swoimi towarzyszami z Korpusu Zabójców Demonów będzie towarzyszyć Ringoku do Pociąg, który wydaje się nie mieć końca. Tam będą dążyć do rozwiązania przyczyny serii niewidzialność, ale wygląd Enmu To skomplikuje sytuację tak, że będzie miała wszystkie światła bycia pułapką.

Co wydarzy się w drugim sezonie „Devil Slayer”?

Druga część anime obejmie historię znaną jakołuk rekreacyjny‘, niezapomniana manga, a także najdłuższy – jeśli nie ocenzurowany – infiltrujący łowcy demonów w środowisku miejskim, gdzie ludzie nic nie wiedzą o demonach i gdzie Tanjiro, Zenitsu i Inosuke Przystąp ozui tengeTo solidna kolumna, która pomoże mu znaleźć żony. W tej lokacji bohaterowie znają różne elementy, a także nowe technologie, które prowadzą fabułę do bardzo atrakcyjnego punktu kulminacyjnego, gdy pojawia się Daki z Twelve Kizuki.

Dla „Pogromcy demonów” ten łuk jest kluczowy, ponieważ pozostawia za sobą epizodyczne misje i zaczyna łączyć ze sobą bitwy, aby położyć podwaliny pod finałowy mecz. ten łuk obszaru czerwonego światła, który ma miejsce bezpośrednio po tragicznych i odkrywczych wydarzeniachPociąg MugenOdblokowuje również nowe moce dla Tablica Wonzoku Wzmacnia swoje relacje z Zenitsu, Inosuke, innymi podróżnikami, partnerami treningowymi i przyjaciółmi.

Wizyty w rodzinie zmarłego Ringoku można spodziewać się również z pociągu Mugen. słup ognia, więcej wystąpień Akazy i w odpowiedzi jeden z najpotężniejszych łowców grupy, który pomści swojego upadłego towarzysza.

READ  Michel Franco wyklucza reżyserowanie filmów o superbohaterach: „To nie jest kino”